לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מחירון מנעולן

מחירון מנעולן

מחירון מנעולן

לכל מנעולן יש מחירון משלו אבל מוניטין טוב יעלה את המחיר כמו גם איכות החומרים בהם ישתמש המנעולן בביצוע הפעולה הנדרשת. כך למשל  פריצת מנעול צילינדר תהיה יקרה מפריצת מנעול לשונית רגיל. שכפול מפתח רב בריח או מולטילוק יהיה יקר משכפול מפתח עץ פשוט. החלפת מנעול לדלת פלדה יקרה בהחלפת מנעול לדלת עץ. גורם נוסף שמשפיע על המחירים הוא עבודה בשעת הערב והלילה אשר מעלה את התעריפים עד כדי 100 אחוז. אותם דברים אמורים בסופי שבוע וחגים.  הפעולות העיקריות של מנעולנים הן החלפת מנעולים, החלפת צילינדרים, שכפול ושחזור מפתחות, פריצת רכב, שכפול מפתחות לרכב, התקנת עינית בדלת ועוד. מחירון המנעולנים משתנה כמובן גם לעיר לעיר וכולל הוצאות דלק.

מחירון מנעולן – שחזור מפתחות לרכב

מחירון מנעולנים כולל גם שירות שחזור מפתחות לרכב. הדבר נדרש כאשר המפתחות אבדו או נגנבו ואין לנו עותק נוסף שלהם, או כאשר הם נשברו או נתקעו בסוויץ’. שחזור מפתחות אפשרי רק בעזרת אנשי מקצוע, כאשר בשנים האחרונות חלו התפתחויות רבות, ובכללן התקנת אימובילייזר, אשר מחייבות ידע נרחב לצורך שחזור המפתחות. את השחזור יבצע מנעולן מומחה באמצעות התחברות למחשב הרכב תוך שימוש בציוד מיוחד. משימה זו אינה מיועדת לכל מנעולן אלא רק לאלה שהוכיחו את עצמם כבעלי ניסיון באמצעות העלאת סרטונים אשר מעידים על מיומנותיהם לאתר שלהם.

מחירון מנעולן – הסיבות להחלפת צילינדר

בכל מחירון מנעולנים נכללת פעולת החלפת צילינדר. החלפת צילינדר נחוצה וחיונית במספר מקרים. אחד מהם הוא מעבר דירה או משרד כאשר החלפת הצילינדר תמנע את הסכנה שגם לדייר או לבעל המשרד הקודם תהיה גישה לרכוש שלנו והמפתח עלול להגיע לידיים לא רצויות. מקרה אחר של צורך בהחלפת צילינדר יהיה כאשר הצילינדר נשחק  ושימון רגיל לק יספיק עבורו. במקרה הזה יש להיעזר באיש מקצוע מיומן. כמו כן קיימת סכנה לשבירה במנגנון הצילינדר, מצב שיחייב את החלפתו. איש מקצוע טוב יבצע בדיקה ויקבע האם נדרשת החלפת צילינדר ובמידה שכן – ייתן לכם בו במקום הצעת מחיר מפורטת וכך תדעו כיצד להיערך.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: