לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולים

מנעולים

מנעולים

מנעולים בדרך כלל נלקחים כמובנים מאליהם עד שמגיע הרגע שהם מתקלקלים ואתם נאלצים ללכת לישון עם דלת פתוחה, או לחילופין להזמין מנעולן בקריאה בהולה, דבר שיעלה לכם לא מעט כסף. לכן מומלץ מראש להתקין מנעול איכותי ואמין ובכך למנוע את כל הבלגן וההתעסקות המיותרת של        תקלות תכופות והזמנת בעלי מקצוע שיפתרו את הבעיה. יש לקחת בחשבון שבלאי טבעי מתרחש גם במנעולים, לכן מידי פעם חשוב להחליף אותם. כמו כן, יש לשים לב לסימנים מקדימים שמרמזים לנו כי המנעול מגיע לסוף תוחלת החיים שלו. הופעת סימני חלודה, קושי להכניס את המפתח או לחילופין לסובב אותו במנעול – כל אלו מעידים כי המנעול סיים את תפקידו והגיע הזמן למצוא לו תחליף אמין ואיכותי.

טיפים לבחירת מנעולים טובים ואיכותיים

כיום קיים בשוק מגוון רחב של מנעולים המגיעים במידות ובגדלים שונים כך שכל אחד יוכל לבחור לעצמו את המנעול שהכי יתאים לו. ניתן לבקש סיוע ממנעולן מוסמך ומקצועי, על מנת שיעזור לכם בהתקנת מנעול ג’ואל שנחשב לאחד המנעולים הנחשבים ביותר בתחום. במקור המנעול היה מיועד לשימוש בכספות, אך כיום הוסב לשימוש בדלתות פלדה. המנעול מתהדר בשלושה בריחים חזקים במיוחד, שנועלים את הדלת אל המשקוף. בצורה כזאת מובטח ביטחון מקסימלי נגד פריצות, היות והדלת נעולה גם למשקוף וגם בחלקה התחתון. כמו כן, חור המנעול ממוקם בעומק הדלת, דבר המונע קדיחה ופריצה של המנעול. מנעול איכותי נוסף הוא מנעול רב בריח, מדובר במנעול שמורכב ממספר בריחים המאפשרים נעילה אמינה של הדלת. בעלי עסק יתעניינו כנראה לשמוע על האופציה של מנעולי רתק, מנעולים אלו עשויים מפלדה והם מרותכים אל הקיר ובשילוב עם מנעולי תלייה מאפשרים נעילה אפקטיבית במיוחד של הדלת. כמו כן, השוק מציע מגוון של אמצעי נעילה דיגיטלים כגון קודן המאפשר את פתיחת הדלת רק בהקשת הקוד הנכון.

לסיכום, תחום המנעולים מציע מגוון רחב של מוצרים בהתאם לתקציב ולצורך של הלקוח. כמובן שככל שמדובר באמצעי נעילה מורכב וחדיש יותר, המחיר יהיה גבוה יותר וכנראה יצריך התקנה של בעל מקצוע.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: