לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולן בבת ים

מנעולן בבת ים

מנעולן בבת ים

כאשר אנו תקועים מחוץ לבית בלי המפתח, או לא יכולים לשחרר את מפתחות הרכב מהסוויץ’ – נצטרך להזעיק בדחיפות מנעולן. מנעולן בבת ים יסייע לנו בעיקר אם אנו נמצאים בעיר באופן קבוע או מתגוררים בה. המנעולן

אמור להיות בקיא במספר תחומים ולדעת לטפל במנעולים מסוגים רבים. מדובר במנעולים לבית, לרכב, למשרד או לאופנוע וכם במנעולים פנימיים בבית או מנעולים לכספת. את המשימה יש להטיל תמיד על איש מקצוע שהוכיח ידע וניסיון. כדי לבחור מנעולן כדאי לאסוף המלצות ולקיים פגישות אישיות בהן ננסה לקבל ממנו מקסימום מידע על אופן עבודתו ותעריפים. למנעולן תושב המקום יש סיכוי טוב להיות זמין במינימום זמן ולכן יש לו עדיפות.

מנעולן בבת ים -פריצת כספות

 פריצת כספות היא משימה מורכבת גם עבור מנעולן בבת ים. יש דרגות שונות של פריצת דלת אבל פריצת כספות נחשבת לקשה במיוחד. פריצת כספת תבוא כמעט תמיד בהפתעה ותדרוש זמן התרעה קצר מאחר שכל רגע יכול להיות קריטי. הפריצה צריכה להיות יעילה וזריזה ועלינו לסמוך על המנעולן שיעשה עבודה מקצועית ולא ינסה לשים יד על הרכוש המופקד בכספת. ישנם מנעולים שונים לכספות ועלינו להבהיר מראש למנעולן במה מדובר כדי לא להעסיק אדם חסר ידע במשימה הרגישה הזו. כל סוג של כספת דורש ידע ספציפי והתמחות. בשנים האחרונות נוספו סוגים חדשים של כספות והידע לגביהן התעדכן, לכן כדאי לברר עם המנעולן מראש מהי רמת הידע שלו בתחום זה.  

מנעולן בבית ים פריצת חרום

בשעת חירום אנו נזקקים לפורץ מנעולים שיגיע במהירות האפשרית ויחלץ אותנו ממצב לא נעים. עליו להיות מקצוען וזמין בכל עת, אפילו 24/7. אחרי פתרון הבעיה אנו נדרשים להחלפת המנעול וכדאי לקבל מהמנעולן ייעוץ בנוגע להתקנת מנעול חדש במידת הצורך. אם אנו סומכים על שיקול דעתו – אפשר לבקש גם הצעת מחיר עבור המנעול החדש.  כדאי לזכור שמדובר בעניין רגיש במיוחד ולכן חשוב לערב בו רק את מי שאנו סומכים עליו ובוטחים בשירותיו.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: