לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולן ברעננה

מנעולן ברעננה

מנעולן ברעננה

מנעולן ברעננה הוא הפתרון המועדף עבור תושבי רעננה במקרה של צורך דחוף בשירותיו. סביר להניח שמנעולן תושב העיר יידע להתמצא בה טוב ולהגיע במהירות לכל מקום בו יהיה בו צורך.  בחירת מנעולן היא משימה שמצריכה איסוף נתונים והכרעה בין כמה מועמדים וכדאי להסתמך הן על המלצות אישיות והן על שיחות תיאום או אפילו פגישה אישית. אסור לנו לקבל החלטה מוטעית ולבחור במתחזה או במנעולן לא מקצועי או איש מפוקפק ועלינו לזכור שלבחירה מוטעית עלולות להיות השלכות הרסניות. בפגישה אישית נוכל לתהות על קנקנו מקרוב ולברר מהן היכולות והניסיון שלו ועד כמה הוא יכול לבצע את הפעולות הנדרשות לנו בפוטנציה. חשוב להציג בפגישה כזו את כל מערכות הנעילה הרלוונטיות שברשותנו ולבחון האם המנעולן יודע לטפל בכולן ואיזה מחירים הוא גובה עבור שירותיו.

 

מנעולן ברעננה – החלפת צלינדרים

כאשר אנו מדברים על החלפת מנעול הדלת כאשר אנו עוברים דירה או משרד או במקרה שהמערכת הקיימת נשחקת – אנו מדברים למעשה על החלפת צילינדר. הצילינדר מאפשר רק למפתח ספציפי לפתוח את המנעול ומונע פתיחה על ידי גורמים בלתי רצויים. מדובר בפעולה שאינה פשוטה כלל ונועדה רק למקצוענים בעלי ידע וניסיון.  החלפת הצילינדר כרורה בפירוק ידית הדלת ובפירוק הצילינדר הישן והחלפתו בחדש. אלה פעולות הדורשות מקצועיות רבה ואין לבצע אותן בכוחות עצמנו, זאת  כדי להימנע מנזק מיותר.

מנעולן ברעננה – מנעול ביומטרי

המנעול הביומטרי נחשב למתקדם ביותר הקיים היום בשוק המנעולים. העיקרון הבסיסי שלו הוא זיהוי פתיחת וסגירת דלתות באמצעות זיהוי ביומטרי של האדם העומד בפתח. המנעול נמצא מתאים  להתקנה על סוגים רבים של דלתות. מנעולן ברעננה יתקין לנו את המנעול הביומטרי בכניסה לבית או למשרד רק אם הוסמך לכך והוא בעל אישור משטרתי. בעזרת מנעול ביומטרי ניתן לקבוע באיזה שעות יהיו אנשים בהם אנו מעוניינים להיות נוכחים בדירה או במשרד (למשל: המנקה תהיה מורשית רק בשעות הבוקר). למנעול ביומטרי ישנה גם אפליקציה מתאימה לטלפון חכם. לאחר ההתקנה יש לבקש ולקבל הסברים מהמנעולן בנוגע להפעלת המנגנונים הביומטריים של המנעול.  

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: