לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולן לרכב

>> מחירים מעולים – עושה אך ורק מה שחייב, בלי “להמציא עבודה”

מנעולן לרכב אשר נקרא גם בשמו השני, פורץ רכבים מוסמך, הוא הנו איש מקצוע אשר עוזר ומשרת בתחומים הרבים של בעלי רכב הנתקעים עם מצבים שונים אשר מונעים מהם ומרכב לפעול כשורה או בכניסה פשוטה אל תוך הרכב. מאז שכלי הרכב נוצר, נוצרה חשיבות רבה בשל המטרות שהוא משרת את האנשים. יש חשיבות רבה לאנשים בשל הפשטות בהנעה ממקום למקום, ההגנה הטכנולוגית המורכבת בתוך הרכב להגנה מפני פריצות או תאונות, מפתחות רכב משוכללים וייחודים לכל רכב והדחיפות הנזקקת לאנשים לשימושו הרצוף מידי יום בתחומי החיים ובסדר היום.

המצבים והמקרים אשר נזקקים בעלי הרכב למנעולן

למרות שכלי הרכב הוא הנו כלי טכנולוגי, משוכלל, בעל מערכות חכמות רבות והגנה ואבטחה על האדם ועל הכלי עצמו, יש מקרים ומצבים אשר אינם ניתנים לשליטה על ידי בעלי הרכב ובך יכולים למנוע ממנו לנוע ממקום למקום ולהשלים את המשך סדר היום באופן פשוט וקל. המצבים השונים והמוכרים הקורים אצל בעלי הרכב הם: הכנסת המפתחות אל תוך מנעול הדלת ושבירתו או תקיעתו בפנים, מערכות נעילה שמבצעות פעולות שגויות ובעלי תקלות שונות, נעילה אוטומטית הגורמת לבעל הרכב להישאר בחוץ ללא אפשרות להיכנס, תן מטען תקוע או אינו נפתח, רצון לשכפל את השלט או המפתחות עצמם, נעילה אוטומטית של הרכב עם המפתחות שנשארו בתוכו, מנעולי הגה המונעים את ההתנעה של הרכב, החלפת קודנים לשימור האבטחה וההגנה מפני פריצות, סוויץ’ מקולקל או שבור וסיבות רבות אחרות.

השירותים המסופקים על ידי מנעולן רכב

מנעולן רכב הנו מחויב להיות בעל הסמכה והכשרה לפרוץ רכבים בשל סיבות שונות מאובטחות. בשל כך מחויב להיות אמין, מקצועי ומנוסה. בשל השימוש הרב של הכלים לפריצת רכבים, לשיכפול מפתחות רכב, לשלוט על מערכות נעילה ולהחליפן, מנעולן רכב מאפשר את עבודה זו רק כאשר מקבל את האישור לשימוש בכל תחומים אלו. בשל הדרישה של אנשים בעת המצבים השונים לקריאתו המיידית של מנעולן רכב, הוא הנו מבטיח הגעה מהירה אל המקום, ידע וניסיון רב בנושא ובפתיחת הרכבים וטיפולו במנגוני הדלתות והמפתחות באופן מותאם ונכון.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: