לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעול

מנעול

מנעול

מנעול מהווה את אמצעי ההגנה הראשוני שלנו מפני פריצות לבית, הוא מאפשר לנו לשמור על דלת נעולה ובכך נותן תחושת ביטחון. רוב האנשים לא ירגישו בנוח ללכת לישון עם דלת לא נעולה או לחילופין עם תקלה במנעול שמונעת את פעילותו התקינה. מנעולנים רבים מקבלים קריאות בהולות באמצע הלילה ובימי שבת וחג, בגלל מנעולים תקולים שאינם עובדים כראוי ובכך לא מאפשרים לדיירי הבית את תחושת הביטחון שהם כל כך רגילים אליה. לכן חשוב לבחור במנעול טוב ואיכותי לדירה שלכם, במטרה לשמר את תחושת הביטחון ולמנוע תקלות מעיקות ומציקות. ישנם מספר סוגי מנעולים בשוק, לכל אחד היתרונות והחסרונות שלו.

כיצד לבחור מנעול איכותי ואמין?

כאמור, חשיבות המנעול לתחושת הביטחון האישית שלנו היא עצומה, למרות שרובינו לא נותנים עליה את הדעת בחיי היום יום שלנו. אך ברגע שיש תקלה והדלת לא ננעלת בלילה, מעטים האנשים שיצליחו לישון שינה עמוקה ורגועה. אחוז הפשיעה אצלנו לא כל כך קטן, לכן חשוב להקפיד על אמצעי בטיחות מינימליים כדי להגן עלינו ועל יקירינו. לפעמים צלינדר רגיל לא עושה את העבודה, ואתם מרגישים צורך במערכת הגנה נוספת. במקרה כזה ניתן לשלב את הצלינד עם קודן, כלומר הדלת תיפתח רק כאשר יוקש הקוד הנכון ובנוסף תסובבו את המפתח המתאים בצלינדר. אופציה נוספת היא אופציה של מפתחות משתנים. אופציה זו אידיאלית עבור אנשים שנוהגים לאבד את המפתח לעיתים קרובות. אתם מקבלים סט של מפתחות, הצלינדר מותאם לאחד המפתחות אך ברגע שתנסו לפתוח אותו בעזרת מפתח אחר מתוך הסט, הוא יתאים את עצמו אוטומטית למפתח החדש ובכך יבטל את האפקטיביות של המפתח הישן. בצורה כזאת, אתם שומרים על סיכויי פריצה נמוכים ביותר ונהנים מתחלופה גבוהה של מפתחות ללא צורך לפרוץ את המנעול בכל פעם שאתם מאבדים מפתח.

לסיכום, חשוב להקפיד על מנעול איכותי לבית שיאפשר לבני הבית תחושה נינוחה ובטוחה. ניתן להשתדרג ולעבור לדור הבא של המנעולים שנפתחים רק בטביעת אצבע מתאימה או דגימת קול. כל אחד צריך להתאים לעצמו את המנעול האידיאלי עבורו.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: