לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

ניתוק קודן

ניתוק קודן

ניתוק קודן

נושא אבטחת הרכב הינו חשוב ביותר עבור כולנו, היות ומדובר בנכס חשוב ביותר מכל הבחינות, הן מהבחינה הכספית, והן החשיבות הנפשית. עבור אנשים רבים הרכב מהווה את הבית השני שלהם. לכן מקרים בהם אי אפשר להפעיל אותו מעוררים באופן טבעי תחושת תסכול וחוסר אונים. לעיתים זה נוצר עקב תקלה כלשהי במנגנון של הקודן, שנועד לרוב להגן על הרכב בצורה יעילה יותר מאשר האזעקה שלא תמיד משיגה את המטרה. עם זאת, במידה ואתם מזינים את הקוד הנכון לרכב והוא לא מתניע, או שפשוט שכחתם את הקוד ואינכם יכולים ליצור קשר בזה הרגע עם חברת הביטוח שלכם, שירות ניתוק קודן יכול להוות פיתרון זמני מצוין.

באילו מקרים של צורך בביצוע ניתוק קודן?

כאשר הרכב לא מתניע בגלל שהקוד לא מתקבל מסיבה כלשהי, או שהקודן לא מגיב, ניתוקו זה הפיתרון המיידי ביותר. עם זאת, חשוב מאוד לברר את הסיבה לתקלה. לעיתים פד המקשים מתבלה ומפסיק להגיב להקשות. אנשים אחרים לא אוהבים כשהמספרים נמחקים מהפד עקב חיכוך קבוע עם האצבע, ומעדיפים להתקין פד חדש גם אם הישן עוד עובד. ולבסוף, כמו כל מכשיר חשמלי או מכאני, גם הקודן יכול לצאת מידי שימוש מסיבה זו או אחרת. חשוב מאוד לציין שלאחר הניתוק צריך לפנות מייד למציאת פיתרון קבוע לבעיה: החלפת הקודן, יצירת קשר עם חברת הביטוח לקבלת הקוד או הנפקת קוד חדש. כך או כך, מומלץ להימנע מנסיעות ברכב ללא קודן פעיל, משום שאתם עשויים להיות קורבן של פריצה, ולא בטוח שחברת הביטוח תפצה אתכם על כך.

מדוע פתרון זמני בלבד?

חשוב מאוד לציין שלרוב החובה להתקין קודן ברכב מהווה תנאי חובה בפוליסת הביטוח שלכם. במילים אחרות, במקרה של ניתוק קודן לאלתר אתם מסתכנים בכך שפוליסת הביטוח שלכם לא תהיה בתוקף במקרה הצורך. לכן כאשר אתם נמצאים במצב לחץ – מדובר בפיתרון מיידי וזמין, אך חשוב מאוד שלא להשאיר נושא זה ללא השגחה וטיפול, ליצור קשר עם חברת הביטוח שלכם ולמצוא גם פיתרון קבוע לטווח הארוך.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: