לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

ניתוק קודנית

ניתוק קודנית

ניתוק קודנית

במקרים רבים של מצבי חירום ברכב יש צורך בפעולות תקיפות ביותר, ובאופן ספציפי – ניתוק קודנית. קיימות סיבות שונות לכך שיש צורך לעשות הליך זה, שפעמים רבות לא מומלץ. הסיבה הפשוטה שאנשים רוצים לנתק את הקודן, זה לרוב העובדה שהוא גורם לתקלות רבות באוטו, לא מופעל בצורה חלקה, ובאופן כללי, מאריך את הזמן הדרוש להתנעה. לפיכך, אנשים רבים מתפתים פשוט לוותר על אמצעי הבטיחות הזה שלרוב פשוט נכפה עליהם. כעת נדון האם זה אפשרי ומדוע מומלץ להימנע מזה.

ניתוק קודנית חשוב לדעת

חשוב מאוד לציין שברוב חברות ביטוח הרכב ובכל הפוליסות המקובלות קיים סעיף ספציפי הדורש מבעל הרכב להתקין קודן ברכב כבר ביום הראשון על הכביש, אחרת הפוליסה מאבדת את תוקפה. האם מדובר בדרישה מוצדקת? בסך הכול כן. אחרי הכל הסיבה לכך שהקודן נהפך לאמצעי אבטחה מקובל הינה בגלל שהשיטות הקודמות, כגון האזעקה לא הצדיקו את עצמן, ולרוב גרמו ליותר נזק מתועלת (אזעקות שווא באמצע הלילה שמעירות את השכנים וכדומה). לפיכך, לפני שמחליטים לבצע ניתוק קודנית, עדיף להזמין מומחה שיבדוק את המערכת שלכם, ימצא את הסיבות לתקלות ויפתור אותן. במקרים רבים ניתוק קודן לרכב לא עובד בצורה תקינה עקב תקלה כלשהי, או הליך התבלות טבעי של פד המקשים וכו’.

ניתוק קודנית בדיקה

באופן כללי, ניתן לבצע ניתוק קודנית זמני למטרת בדיקה של מקורות הבעיות, או לזמן קצר, עד שתביאו את הרכב למוסך מורשה. חשוב מאוד שלא להפוך את המצב הזמני הזה לקבוע, משום שאתם עשויים לאבד את הרכב שלכם וגם לא לקבל החזרים מהביטוח. יש לבצע את הניתוק רק במקרים של תקלות, או למשל אובדן הקוד. בנוסף, חשוב מאוד שלא לנסות לעשות זאת באופן עצמאי, משום שזה עשוי להסב נזק בלתי הפיך לרכב שלכם. רק אנשי מקצוע מיומנים בנעילות רכב יכולים לבצע ניתן בצורה שתאפשר התנעה חלקה וגם חיבור קודן חדש או מתוקן בשלב מאוחר יותר. יש לפנות לאנשי מקצוע איכותיים בעלי ניסיון מוכח ועבודה מול חברות ביטוח, על מנת שתוכלו להציג אישורים שלהם במידת הצורך.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: