לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולן בגבעתיים


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in D:\Isradon\Sites\opendelet.com\wp-content\plugins\facebook-button-plugin\facebook-button-plugin.php on line 813

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in D:\Isradon\Sites\opendelet.com\wp-content\plugins\facebook-button-plugin\facebook-button-plugin.php on line 816
מנעולן בגבעתיים

מנעולן בגבעתיים

אם אנו תושבי גבעתיים או מגיעים לעיר פעמים רבות, כדאי שנכיר מנעולן בגבעתיים כדי שיהיה לנו את מי להזעיק במקרה הצורך. זמינות עלולה להיות תכונה קריטית עבור מנעולן ולכן מגורים בגבעתיים יגדילו את זמינותו למשימות מיידיות במידת הצורך. בחירת מנעולן אינה החלטה פשוטה וקלה אלא כזו שצריך לקחת בכובד ראש כדי למצוא איש מקצוע אמין ומנוסה שיוכל לפתור לנו את הבעיה במהירות ויעילות. מנעולן יכול לסייע לנו לפתור כמה וכמה בעיות ביניהן מפתח תקוע בדלת, מפתח שנשכח ברכב, רכב נעול ועוד ועוד.

מנעולן בגבעתיים – שכפול מפתחות

שכפול המפתחות הוא פעולה שכל מנעולן בגבעתיים אמור לדעת לבצע. השכפול חשוב לשם הגנה מאובדן או גניבה,  אבל גם כדי לתת את המפתחות  לאנשים שאנו סומכים עליהם, בין אם מדובר בבני המשפחה ובין אם בעובדים במשרד או במפעל שלנו. פעולת השכפול פירושה העתקת התבנית המקורית של המנעול המבוקש ויצירת עותק נוסף.

שכפול מפתחות נעשה במכונה ייעודית ואין לנסות לבצע אותו באופן עצמאי. המכונה יכולה להיות מכונת חריטה פשוטה או מכונה מתקדמת המיועדת למנעולים עם צילינדר. מנעולן אינו יודע בהכרח לבצע את כל השכפולים ולכן יש לוודא שהפעולה הנדרשת אכן אפשרית לביצוע מבחינתו. כדאי לזכור ששכפול לקוי יגרום לכם נזק כספי ועוגמת נפש, ואף עלול לסבך אתכם מבחינה מקצועית או אישית, כמו במקרה של אובדן מפתחות נהיגה.

מנעולן בגבעתיים סכנות בפריצה לרכב

פריצה לרכב נעשית בשעת חירום כדי לחלץ לכודים או לאפשר לבעל הרכב להגיע ליעדו במהירות האפשר. לכן חשוב לזכור שרק בעל מקצוע רשאי לבצע את המשימה ויש להימנע מניסיונות מיותרים לפתור את הבעיה בכוחות עצמנו. זמינות של פורץ רכבים עלולה להיות קריטית והיעדרו עלול להוביל לאסון אם דרושה פעולה מיידית. חשוב לעשות מאמצים כדי להבטיח שהפריצה לרכב לא תגרום נזק נוסף לרכב. אם המפתח תקוע בסוויץ’ עלינו להיזהר ממצב בו  – מנעולן בגבעתיים דחיפת המפתח תגרום לשבירתו או לנזק למפתח. אותם דברים נכונים גם לגבי המערכות האחרות ברכב. מכאן, חשוב מאד לשכור שירותים של בעלי מקצוע איכותיים המומחים בתחום פריצת רכבים.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

לעקוב אחרינו: