לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולן ביבנה

מנעולן ביבנה

מנעולן ביבנה


בחירת מנעולן היא משימה שאין לזלזל בה, בעיקר כשמדובר באיש מקצוע שנוכחותו עשויה להיות קריטית וטעות מצדו עלולה לגרום לנו לנזק בלתי הפיך. לכן חשוב לבחור מנעולן בקפידה. אם אנו מעוניינים במנעולן ביבנה, חשוב שהמנעולן יתגורר בעיר ויהיה זמין לפנייתנו תוך זמן קצר במקרה חירום. זמינות פירושה יכולת להגיע אלינו תוך 20 דקות לכל היותר, לפחות מבטיחים המנעולנים בשיחה מקדימה. עלינו לבקש תעודות ואישור משטרתי כדי להבטיח שמדובר באיש מקצוע אמין ואיכותי בעל ניסיון. כמו כן יש לבקש ממנו להציג תעודת יושר של המשטרה כדי לוודא שמדובר באיש מקצוע אמין ולהימנע מתקלות בלתי רצויות אשר יכולות לגרום לכם למפח נפש.

פריצת כספות

אחד מתפקידיו היותר מורכבים של מנעולן ביבנה הוא פריצת כספות. כאן לא מדובר בפריצת דלת או במפתח שבור, אלא במשימה שדורשת ידע מקצועי ואינה מיועדת לאדם הרגיל. כספות מכילות דברי ערך כמו כסף מזומן ותכשיטים ולכן יש צורך בטיפול דחוף במקרה של תקלה. לכן חשוב להיעזר במנעולן מקומי שזמין תוך זמן קצר. פריצה לכספות צריכה להיות זריזה ככל האפשר ולהיעשות ללא נזק. ניסיון פריצה לכספת של בעליה הוא מסוכן ועלול להסתיים בגרימת נזק בלתי הפיך. בשוק קיימות כספות עם מנעולים מסוגים שונים:  מנעולי צילינדר, דיגיטליים, חשמליים, ביומטריים ועוד. לכל אחד מהם מנגנון בפני עצמו ופריצתו מצריכה התמחות שונה. רק מנעולן מומחה יוכל לזהות בוודאות מהו סוג הכספת וכיצד פורצים אותה ביעילות המירבית.

מתי צריך פורץ מנעולים

פריצת מנעולים היא עבודה רגישה וחשובה במיוחד בשעת חירום, במקרים בהם אנו נזקקים לפתרון מיידי לדלת הנעולה בבית בכספת או ברכב, ונזקקים לבעל מקצוע איכותי ואמין בטווח הזמן הקצר ביותר. פורץ מנעולים מקצועי יעניק לכם ייעוץ להתקנת מנעול חדש ולא יסתפק רק בפריצת המנעול הנדרש. התקנת מנעול חדש נועדה להבטיח את הבית, המשרד, הרכב או העסק שלכם ולתת לכם שקט נפשי וביטחון לאורך זמן. פורץ מנעולים מגיע לאחד המקומות הרגישים ביותר וביכולתו לגרום לנו נזק עצום, ולכן חשוב לבחור רק איש מקצוע מיומן ואמין.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: