לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולן הרצליה

מנעולן הרצליה

מנעולן הרצליה

מנעולן הוא איש מקצוע שסיים קורס של מכללה מוכרת או משטרת ישראל. תפקידיו רבים ומגוונים והוא לומד בין היתר כיצד לשכפל מפתחות,  לפרוץ כספות, לטפל בקודנים, רכבים ודלתות פלדה. נחפש מנעולן הרצליה כאשר אנו מתגוררים בעיר או נמצאים בה שעות רבות במהלך השבוע. המנעולן צריך לדעת לתת מענה למספר בעיות אפשריות ועלינו לברר מהו היקף הידע והניסיון שלו לפני שאנו חותמים על חוזה. המטרה היא לא להיות זקוקים למנעולן בהתרעה קצרה מבלי לדעת במי עדיף לבחור. תמיד רצוי שהמנעולן יהיה תושב העיר וזמן ההגעה שלו יהיה מינימלי. יש להיזהר מחאפרים ומתחזים ולבחון בדקדקנות האם הצהרותיו על ידע וניסיון מגובות במסמכים והאם אין לו עבר פלילי. .

מנעולן הרצליה – פריצת מנעול ביומטרי

מנעול ביומטרי נכנס לשימוש בשנים האחרונות ונחשב למתוחכם במיוחד. אם אנו משתמשים בו – עלינו לברר  האם גם המנעולן שנעסיק הינו בעל ידע וניסיון בטיפול במנעול הביומטרי. בבסיס פעולתו עומד עיקרון זיהוי טביעות אצבעות. מנעולן בהרצליה צריך לעבור הכשרה מיוחדת כדי לטפל במנעול ביומטרי ועלינו לבקש אישור רשמי לכך שהוא מוסמך לטפל במנעול. עלינו לבקש הסבר מפורט מהמנעולן לגבי הדרכים לתפעל את המנגנון הביומטרי כדי לתת הרשאות מתאימות לאנשים שברצוננו להכניס לדירה או למשרד במהלך הימים. תקלות במנגנון הביומטרי עלולות לנבוע מלכלוך על  מנגנון קריאת טביעות האצבע או בשעה שמי שמעוניין להיכנס לבניין חייב להיות שם אך אינו מוגדר במערכת ההרשאות. מנעולן מנוסה בתחום זה יציע לכם פתרונות גם לבעיה המצריכה פריצת מנעול ביומטרי.

מנעולן הרצליה – מנעולן לאופנוע

אם אתם רוכבי אופנוע בחיים היומיומיים, כדאי שתכירו מנעולן שתחום התמחותו הוא פריצת מנעולי אופנוע. אין מדובר במנעולים רגילים לרכב אלא בסוג ייחודי של מנעולים. מפתח תקוע בסוויץ’, מפתח שבור או מפתח שנגנב יחייבו מענה מהיר והזעקת מנעולן לאופנוע, כדי שיחלץ אתכם מהצרה. מנעולן לאופנוע צריך להכיר את המנעולים השונים, המנעול הראשי ואלה שבכסאות ובארגזים ולהכיר את דרכי הפריצה. מומלץ לא לנסות לפתור את הבעיה לבד כדי שלא להסתכן בגרימת נזק נוסף לאופנוע.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: