לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולן רעננה

מנעולן רעננה

מנעולן רעננה

לתושבי רעננה מומלץ להיעזר בשירותיו של מנעולן ברעננה. עצם היותו של המנעולן תושב העיר תספק ללקוחות שלו את הידיעה שהוא יהיה זמין עבורם ויגיע תוך פחות מחצי שעה במקרה הצורך. בחירת מנעולן אינה פעולה פשוטה ויש לברר האם הוא באמת מנעולן מקצועי עם תעודות וללא עבר פלילי או שמא מדובר במתחזה. לכן יש לבקש ממנו להציג את התעודות המתאימות. תיאום פגישה מקדימה יחסוך לנו כאב ראש כאשר נזדקק לשירותיו של המנעולן. בפגישה כזו יש לתאם ציפיות, להציג בפני המנעולן המועמד את המערכות השונות בהן הוא עשוי לטפל כמו בית או רכב, להציג בפניו את סוגי המנעולים ובמידת הצורך לשאול על תיקונים ושיפורים במנעולים של הבית או הרכב שלנו.

מנעולן רעננה – מנעול ביומטרי

בשנים האחרונות הצטרף למבחר המנעולים גם מנעול ביומטרי. מנעול זה נחשב למתוחכם מכולם וניתן להתקנה על רוב הדלתות. מנעולן ברעננה יידע להתקין גם את המנעול הביומטרי אם הוסמך לכך וקיבל אישור מהמשטרה.  מנעול ביומטרי פועל  לפי טביעות אצבע של דיירי הבית ושאר המורשים להיכנס וכך אפשר לקבל מידע מדויק מי היה בבית ובאיזה שעות. חשוב לערוך רשימת הרשאות למי שאנו מעוניינים שיוכל להיכנס לבית וגם ניתן לקבוע באיזה שעות ולמנוע מאנשים מסוימים גישה בשעות הערב. המנעול הביומטרי מתחבר גם לסמארטפון באמצעות אפליקציה מתאימה. לאחר ההתקנה תקבלו הדרכה מפורטת מהמנעולן כיצד לתפעל את המנגנון של המנעול הביומטרי.

מנעולן רעננה – מהו מנעול חבוי?

מנעולים חבויים נמצאים בצד הפנימי של הדלת ואינם נראים מבחוץ. מנעולים כאלה עדיין אינם מתאימים לדלתות כניסה אלא רק לדלתות הזזה וחלונות. הם מהווים גורם בטיחותי נוסף בפני ילדים ומטרתם למנוע תאונות בבית ולנעול דלתות מבפנים. העובדה שניתן להתקין אותם גם על חלונות מחזקת את החלונות מול סכנה של פריצה לבית דרכם במקום דרך דלת הכניסה. התקנת מנעול חבוי היא עניין חדש יחסית ויש לברר האם המנעולן שאנו מתכוונים להזמין אכן יודע את העבודה ויש לו ניסיון מוכח בה.  זכרו! הזמנת מנעולן שאינו איש מקצוע עשויה לעלות לכם ביוקר.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: