לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

פריצת אופנועים


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in D:\Isradon\Sites\opendelet.com\wp-content\plugins\facebook-button-plugin\facebook-button-plugin.php on line 813

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in D:\Isradon\Sites\opendelet.com\wp-content\plugins\facebook-button-plugin\facebook-button-plugin.php on line 816
פריצת אופנועים

פריצת אופנועים

אופנוע הוא אמנם כלי תחבורה שאין בו דלתות או חלונות, אבל גם הוא דורש לעתים שירותי פריצה. זה קורה כאשר המפתח אבד או נגנב או נתקע בסוויץ’. מנעולן יידע לבצע את הפריצה אך ורק אם הוא מתמחה בתחום זה, שאינו נפוץ במיוחד. לכן חשוב לברר זאת מראש ולא להזמין בטעות מנעולן חסר ידע. פריצת אופנוע היא כאמור התמחות בפני עצמה אשר מחייבת להכיר היטב את מבנה האופנוע  והאפיון הטכני שלו. לעתים מדובר בעבודה בתנאים קשים כאשר בסיבה שורר מזג אוויר קיצוני ויורד גשם או ברד. מנעול של אופנוע נחשב פשוט יחסית לפריצה ולכן המנעולן יכול להגיע במהירות וללא ציוד רב כדי לבצע את הפעולה בצורה הטובה ביותר ובמהירות האפשרית על מנת שיהיה ניתן לחזור לשגרת החיים.

פריצת אופנועים – כיצד להימנע מפעולות מיותרות

במקרה של צורך בפריצת מנעול האופנוע, עלינו להיות בטוחים שהמנעולן שהזמנו הינו בעל ידע וניסיון בתחום ואפילו בדגם הספציפי שלנו. כל אופנוע הוא בעל מנעול ייחודי ושגיאה של המנעולן עם קידוח שגוי במנעול – עלולה לגרום נזק כבד לאופנוע. המנעול מורכב מפינים ייחודיים ופגיעה בהם תוציא אותו מכלל שימוש בחלק מן המקרים ותשתק את האופנוע לחלוטין. מנעולנים העוסקים ב פריצת אופנועים צריכים לדעת גם לשכפל את המפתחות לאופנוע באמצעות מכונות מיוחדות וגם לשחזר אותם אם המפתחות אבדו או נגנבו. במצב כזה טעות קטנה בשכפול תותיר אותנו ללא יכולת להשתמש באופנוע.

פריצת אופנועים – פרמטרים חשובים בבחירת מנעולן

כאמור, מנעולן לאופנוע הוא תחום התמחות ספציפי ולפני הבחירה באיש המקצוע איתו נעבוד חשוב לברר שיש לו תעודת יושר מהמשטרה ותעודת הסמכה ממוסד מוכר בו סיים קורס למנעולנות. כמו כן יש לברר כמובן מהם התעריפים שלו והאם הוא זמין במשך כל השבוע ומהם תעריפי הלילה וסוף השבוע שלו. מנעולן כזה יכול לייעץ לנו גם בבחירת מנעול לאופנוע במידה שיש צורך להחליף אותו וכמו כן להדריך אותנו בעבודות תחזוקה שנדרשות כדי להגן על המנעול מבלאי ושחיקה. המשימות העיקריות שלנו הן לשמור על האופנוע ולדאוג לקשור אותו היטב ולהרחיק ממוקדי סכנה.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

לעקוב אחרינו: