לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

פריצת מנעולים

פריצת מנעולים

פריצת מנעולים

פריצת מנעולים היא מלאכה למקצוענים ואין לנסות לבצע אותה ללא ידע מוקדם. ניסיונות פריצה כאלה עלולים לגרום נזק כבד ואפילו בלתי הפיך. הם יכולים לשבור את המנעול, או לגרום נזק לדלת או לפגוע בסוויץ’ של הרכב או האופנוע, ויש גם אפשרויות נוספות כמובן. לכן אין להסתכן בניסיונות מיותרים אלא להזמין  במהירות מנעולן. כדאי שהמנעולן יהיה זמין במינימום זמן בעיקר אם מדובר במקרה חירום שבו יש, חלילה, לכודים בבית או ברכב שאינם יכולים לצאת  ויש לאפשר להם זאת בזמן מינימלי. איחור בהגעת מנעולן עלול גם לעלות בחיי אדם או בבריאותו, וכמובן שגם לשבש את סדר היום שלנו, כמו במקרה של מנעול רכב תקוע וחוסר יכולת לפתוח את הרכב כדי להגיע ליעד שלנו.

פריצת מנעולים לכספת

כספת היא כלי שבו אנו שומרים כסף מזומן ורכוש יקר כמו יהלומים או מסמכים חשובים. במקרה שמנעול הכספת תקוע אנו בבעיה חמורה שצריך לפתור בהקדם האפשרי. אין לנסות לפתוח את הכספת בכוחות עצמנו, אלא יש להזמין איש מקצוע אמין ובעל תעודות המוכיחות ניסיון בביצוע משימה רגישה זו. מדובר במשימה רגישה, ולכן חשוב שהוא יהיה אמין כדי שלא נסתבך עם נוכל שעלול לשים יד על הרכוש שלנו. פריצת מנעולים של כספת היא משימה מורכבת ומסובכת ולכן גן יקרה יותר מפריצת דלת ויש להביא זאת בחשבון כאשר אנו מקבלים הצעות מחיר מפורצי כספות.

פריצת מנעולים ברכב ללא מפתח

במקרה שמפתחות הרכב שלנו אבדו או נגנבו, נצטרך להזמין במהירות האפשר את המנעולן שמסוגל לפרוץ לרכבים. לא כל מנעולן מיומן בביצוע משימה זו ויש לקחת זאת בחשבון. אחרי תיאום הציפיות והעלויות יגיע המנעולן ויפרוץ את מנעול הדלת של הרכב כדי לאפשר לנו להניע ולנסוע שוב בכוחות עצמנו. פריצת רכבים מתבצעת בשתי שיטות עיקריות: בשיטה הראשונה מוחדר מוט מיוחד למטרות אלה דרך החיבור בין החלון לרכב וזאת במטרה לפתוח את הדלת מבחוץ. לשם כך הוא ייעזר בכרית ניפוח וגם בסרגל פריצה. שיטה אחרת מתייחסת לחלונות חשמליים בעזרת מפתח ייעודי.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: