לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

קודן לרכב

קודן לרכב

קודן לרכב

היום קשה לנו להאמין שלפני פחות ממאה שנה הרכב עוד לא היה מנת חלקם של כל האנשים בעולם. עם זאת, רבים יחשבו אולי שלעיתים סוס היה פשוט יותר לתפעול. כל רכב כיום כולל מגוון רחב של מערכות שכל אחת מהן יכולה להפסיק לעבוד בכל זמן נתון. והכי מתסכל כשמדובר במשהו בסיסי ביותר – הקודן שמאפשר להפעיל את הרכב ולהתניע אותו. באופן טבעי, קודן לרכב פותח על מנת לתת מיגון מקסימאלי לרכב שלכם, באמצעות קוד שרק אתם יודעים. עם זאת, יכולים להתרחש מצבים שבהם שיטת הבטיחות הזאת לא פועלת לטובתם.

 מקרים בהם דרוש סיוע בהפעלת הקודן לרכב

ישנם מקרים שונים שגורמים לכך שהקודן מפסיק לתפקד. יכול להיות שמדובר בתהליך טבעי של מכשיר שעשה את שלו יצא מכלל שימוש, תקלה שהתרחשה עקב ניסיון לפרוץ לרכב – והקודן חסם את הגישה אליו באופן גורף, או שלחילופין הנהג פשוט שכח את הקוד שלו (שגם זה קורה, בלקאאוט יכול להתרחש בנוגע לכל דבר בחיים שלנו, אפילו משהו יומיומי כמו הפעלת הרכב). כך או כך, פעמים רבות יש צורך לפנות גם לחברת הביטוח, אך לא תמיד מדובר בשעות קונבנציונאליות, וחברות רבות דורשות הגשת דו”ח ממומחה לאחר המאורע עצמו. לפיכך, הזמנה של איש מקצוע המיומן בתיקוני קודן לרכב דרוש בכל מקרה שכזה, שבו אי אפשר להפעיל את הרכב בגלל תקלה מסוג זה.

מיהו איש המקצוע שיתקן כל תקלה של קודן לרכב?

לא כל מנעולן מסוגל לתת שירות מלא לכל סוגי המנעולים, ולכן תמיד מומלץ למצוא את האדם שמגדיר את עצמו כמומחה בתחום תיקונים זה, על מנת שלא ייווצר מצב שהאדם יגיע אליכם במחשבה שהוא צריך לפרוץ מנעול לבית, וקודן זה לא בדיוק תחום ההתמחות שלכם. לכן תמיד מומלץ למצוא את האדם המסוגל לטפל בבעיה הזאת לפני שהיא מתרחשת, כך שתוכלו לדעת מראש למה ולמי לצפות. מציאת אדם מומחה מבעוד מועד, על ראש צלול זוהי גישה נכונה ובריאה מאוד. כך, במקרים של מצבי חרום יהיה לכם פחות לחץ כי כבר תהיה לכם תשובה לשאלה “מה לעשות? למי לפנות?”

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: