לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנועלן

מנועלן

מנועלן

תמיד כדאי להחזיק במלאי מספר טלפון של מנועלן איכותי ואמין. הדבר דומה לרופא משפחה טוב או עורך דין שאתם פונים אליו בשעת צרה, תמיד כדאי להיות מוכנים לכל צרה שלא תבוא. לכל אחד קרה, לפחות פעם בחיים, שהוא הגיע הביתה בשעות הערב המאוחרות וגילה שהמפתח לא נמצא בתיק. יכול להיות שהשארתם את הצרור במשרד ואולי הוא נאבד אי שם בדרך, בכל מקרה, אם לא דאגתם להחביא מפתח רזרבי מבעוד מועד, אתם בבעיה. בשלב הזה אין כבר כל כך מה לעשות, מלבד להזמין איש מקצוע שיפרוץ לכם את המנעול. שימו לב, שלא כל מנועלן רשאי ומוסמך לבצע פריצה, על כן כדאי לוודא זאת מבעוד מועד.


מתי מומלץ להזמין מנועלן ?

כמובן שבמקרה שאתם נמצאים מחוץ לדלת ואין לכם שום אפשרות להיכנס פנימה, תיאלצו להזמין בעל מקצוע שמתמחה גם בפריצת מנעולים. אופציה נוספת היא שדווקא המפתח מצוי בידכם, אך המנעול עצמו נשבר. במקרה כזה תאלצו להזמין בעל מקצוע מקצועי ואיכותי שיבוא לתקן לכם את המנעול. שימו לב, שבדרך כלל המנעול לא נשבר ביום בהיר אחד, אלא הוא מאותת לנו שיש בעיה הרבה לפני כן. אם אתם שמים לב שהמפתח לא מסתובב בקלות, או אף נתקע ויש להשתמש בכוח על מנת להוציאו – תבינו את הרמז ותזמינו בעל מקצוע על מנת לתקן את הבעיה. אם תזניחו את המצב, אתם עלולים לגלות את עצמכם תקועים מחוץ לדלת בשעות הלילה המאוחרת או בערב חג ושבת. בשלב הזה, הזמנת מנועלן תהיה הרבה יותר יקרה מאשר בשעות העבודה הרגילות שלו.

לסיכום, במקרה שאתם רואים שיש בעיה במנעול הדלת, כגון חלודה או בלאי טבעי שנוצר לאורך השנים, מומלץ להזמין איש מקצוע על מנת להחליף את המנעול בהקדם במטרה למנוע מצבים לא נעימים. אם המפתח לא נכנס בקלות למנעול או לחילופין הפעלתם כוח בסיבוב המפתח, וכתוצאה מכך הוא נשבר בתוך המנעול – תאלצו להזמין בעל מקצוע על מנת לטפל בבעיה. גם במקרה של פריצה לבית, מומלץ בחום להחליף את כל המנעולים על מנת שתוכלו לישון בשקט.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: