לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולן בהרצליה

מנעולן בהרצליה

מנעולן בהרצליה

אם איבדתם את המפתחות בבילוי לילי ואין באפשרותכם להיכנס הביתה, תצטרכו להזעיק במהירות  מנעולן מוסמך וזמין בכל שעות היממה. רק הוא לפתור במהירות את הבעיה ולמנוע אי נעימות. במקרה קשה יותר, אם הילד ננעל בבית – הגעה מהירה של מנעולן עשויה להציל חיים ולמנוע אסון. אם אתם מחפשים מנעולן בהרצליה – רצוי שיהיה תושב העיר ויכיר היטב את הרחובות בעיר. כדאי להכיר איש מקצוע אחד לפחות על סמך המלצות מחברים ומכרים ולהיעזר בו בצידת הצורך, לאחר פגישה מקדימה ותיאום ציפיות ומחירים.

מנעולן בהרצליה – שכפול מפתחות

מנעולן בהרצליה יודע לבצע פעולות רבות. אחת מהן היא שכפול מפתחות. פעולה זו נועדה לאפשר לנו התמודדות עם אובדן או גניבה. כאשר יש מספר עותקים – נוכל לשמור אותם לעצמנו או להעניק לקרובים אלינו ולעובדים במשרד.  בשכפול אנו מעתיקים את התבנית באמצעות מכונת חריטה פשוטה או מתקדמת, תלוי במידת המורכבות שלו, כאשר מנעולים עם צילינדר דורשים כמובן יותר עבודה. לא כל מנעולן יודע לבצע את המשימה הספציפית, הדבר תלוי בכישורים וניסיון, ולכן חשוב לברר שהמנעולן שנזמין אכן מסוגל לטפל במנעול שלנו. שכפול לקוי יחייב אותנו בהוצאות מיותרות ויגרום עוגמת נפש, כולל האפשרות שנצטרך לישון בחוץ עד להסדרת העניין. אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם ישנים בחוץ, כדאי להסתייע בשירותיו של מנעולן.

מנעולן בהרצליה – מניעת בלאי מנעולים

פעולות תחזוקה להארכת חיי המנעול הן חלק חשוב בשמירה על הרכוש שלנו. הארכת חיי המנעול תמנע תקלות בלתי צפויות ושיבוש שגרת החיים שלנו במקרים בלתי צפויים.  התחזוקה השוטפת כוללת צעדים למניעת בלאי. עלינו להקפיד שלא לטרוק את הדלת בחוזקה – כל טריקה גורמת שחיקה. כמו כן יש לטפל במפתחות בעדינות ולא לדחוף אותם חזק או לשלוף בעצבנות.  אפשר לתחזק את המנעולים והמפתחות בעזרת שמן מיוחד, אשר מונע הצטברות חלודה. אותם דברים נכונים גם למפתחות ומנעולים של רכב. מנעולן בהרצליה יידע  להסביר לכם כיצד לבצע תחזוקה שוטפת במנעולים ומפתחות וגם יידע לבצע את הפעולות האלה בעצמו, אם זה יהיה הצורך לאחר הידרדרות חמורה במצב המנעול, בה לא תוכלו לטפל בכוחות עצמכם.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: