לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולן בחולון

מנעולן בחולון

מנעולן בחולון

לתושבי חולון עדיף להסתייע בשירותיו של מנעולן בחולון. יש כמה וכמה כאלה, אשר יכולים להגיע בזמן קצר לכל כתובת או רחוב בעיר. ישנם מקרים בהם דרושה לנו תגובה מיידית של המנעולן מצב חירום ממש, כמו במקרה שחלילה מישהו ננעל בבית. בתור לקוחות נהיה מעוניינים במנעולן שיהיה אדיב ומקצועי וכמובן שההוצאות עליו לא תחרוגנה מהתקציב שלנו. אני עלולים להזדקק לו בשבתות או לילות ולכן חשוב לוודא שהוא אכו זמין בשעות האלה. מנעולן יכול להדריך אותנו בתחזוקה שוטפת של המנעולים והמפתחות וגם לבצע מגוון משימות כמו טיפול במנגנון המנעול, החלפת צילינדר במנעול, תיקון דלתות חורקות או טיפול בכספות. חלק מהמשימות דורשות מענה מיידי וחלקן סובלות דיחוי אבל חשוב להבטיח מראש שהמנעולן שנזמין יהיה זמין בכל שעה, מקצועי והוגן במחירים.

איך בוחרים מנעולן בחולון

לפני שבוחרים מנעולן בחולון, כדאי ללקט מספר שמות ממדריך המנעולנים ולנסות לברר על מי ממליצים אנשים שאנו סומכים עליהם. כמו כן, יש לקחת בחשבון שייתכן שהידע של המנעולן המועמד אינו עונה על הצרכים שלנו וכי הוא אינו בקיא בחלק מהעבודות. בשיחה מקדימה יש  לברר מהם רמת הניסיון והידע שלו ולבקש הוכחות לאמיתות ההצהרות שלו. ההוכחות תהיינה תעודות מקצועיות המעידות על השכלה מתאימה. ליתר ביטחון אפשר גם לבקש אישורים משטרתיים המוכיחים כי אינו בעל עבר פלילי, כדי שלא נפקיד עניין כה רגיש בידיים של אדם מפוקפק.  

מנעולן בחולון החלפת צלינדרים

אחת המשימות החשובות של מנעולן הוא החלפת צילינדר בדלת. זו אינה משימה פשוטה והיא מחייבת ידע נרחב וניסיון רב. הצילינדר מונע ממפתח “זר” לפתוח את הדלת הספציפית. כך הוא מגן עלינו מגנבים. לכל צילינדר יש מבנה משלו אשר נוצר באמצעות פינים מסתובבים. החלפת צילינדר נחוצה במקרה של מעבר דירה או משרד ונועדה למנוע מבעלי מפתחות למנעול הישן להיכנס אלינו באין מפריע. עלינו לברר מראש האם המנעולן איתו בחרנו לעבוד יודע גם להחליף צילינדרים מסוגים שונים ולבקש ממנו לנקוב בסוגי צילינדרים בהם טיפל בעבר.   

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: