לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולן במודיעין

מנעולן במודיעין

מנעולן במודיעין

מודיעין הפכה בשנים האחרונות לאחת הערים שוקקות החיים במרכז הארץ ולמקום המזוהה עם זוגות צעירים. הזמנת מנעולן במודיעין היא פעולה חשובה כאשר אתם נזקקים לפריצת דלת, החלפת מנעול, פריצה לרכב, החלפת צילינדר, התקנת מנעול ועוד. כדאי מאוד שהמנעולן יהיה תושב העיר ויכול להגיע בזמן מינימלי כדי לבצע את המשימה, בין אם הוזמנה מראש ובין אם מדובר במקרה חירום. טיפול במנעולים הוא עניין למקצוענים ולא כדאי לנסות לעשות זאת בעצמכם ללא הכשרה מוקדמת ותעודה מקצועית. מנעול זה לא צעצוע ופעולה לא נכונה עלולה לגרום לו ולרכוש שלכם נזק בלתי הפיך.

מה התועלת בשכפול מפתחות

שכפול מפתחות הוא פעולה נפוצה מאוד בימינו עבור מגוון צרכים. מנעולן במודיעין יבצע עבורנו שכפול מפתחות חשוב לשם הגנה מאובדן או גניבה,  וגם כדי לתת את העותקים החדשים לאנשים שאנו סומכים עליהם, כמו של מפתחות לדירה לכל בני הבית, או מפתחות לעובדים במשרד. משמעות השכפול היא העתקת התבנית המקורית של המנעול במכונה המיועדת לכך, ויצירת עותק נוסף. שכפול מפתחות ייעשה במכונה מתאימה. מכונה כזו  יכולה להיות מכונת חריטה פשוטה או מכונה מתקדמת יותר למנעולים עם צילינדר.

לא כל מנעולן מסוגל לבצע את כל השכפולים ולכן חובה לברר מראש שהפעולה הנדרשת אכן אפשרית לביצוע אצל המנעולן בו בחרתם. שכפול לקוי של מפתחות עלול להוביל לנזק כבד ולגרום עוגמת נפש והוצאות מיותרות. חבל להסתבך ולכן יש לבצע זאת רק אצל מנעולן מוסמך  אשר יש ביכולתו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

מהו מנעול עליון?

מנעול עליון ממוקם בחלקה העליון של הדלת. הוא יכול להיות מסוג צילינדר, אך ברוב המקרים כדאי להתקין אותו כמנעול נלווה.  מטרתו של מנעול מסוג זה הוא שדרוג האבטחה, כאשר מראה של שני מנעולים מרתיע פורצים בדרך כלל, בוודאי בהשוואה לדלת עם מנעול אחד.  מנעול עליון יכול לתפקד גם כאמצעי שיחסום פתיחת דלת בידי ילדים קטנים אשר עלולים לעזוב את הבית ללא השגחה. לסיכום: מנעול עליון אינו קישוט אלא אמצעי אבטחה חשוב אשר מחזק את היכולת לנעול את הדלת מפני זרים.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: