לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולן חולון

מנעולן חולון

מנעולן חולון

מנעולן הוא אדם העוסק בפריצת מנעולים באופן מורשה. ברוב מדינות מנעולנים חייבים לקיים שורה קפדנית של כללים.  יש מדינות שבהן  אפשר להתחיל כמו שוליה ואם הזמן לקבל ניסיון ובמקרים אחרים פורצי מנעולים חייבים לקבל אישור או תואר לאחר הדרכה בבית ספר או באוניברסיטה. בישראל כדאי שיהיה למנעולן  שאותו הזמנתם אישור עבודה מהמשטרה, שבעצם מאשרת את יושרו של איש המקצוע ומספקת לכם ביטחון. עדיף תמיד להזמין מנעולן מהאזור בו אתם גרים ולא ממקום רחוק. מנעולן חולון לא יעבוד בחיפה ולהפך. חשוב שהמנעולן יהיה זמין ויגיע מהר לאזור הבעיה, אם זה בית, רכב או כל דבר אחר.

 מתי נזמין מנעולן חולון?

  • כאשר המפתחות שלנו אבדו או נגנבו: לא מוצאים את המפתח ואין לנו מפתח רזרבי אצל אחד החברים או השכנים, אין ברירה, צריך להזמין פורץ מנעולים שיפרוץ את המנעול ויאפשר לנו להיכנס אל הבית.
  • מנעול מקולקל: המנעול מקולקל ולא מצליחים לפתוח את הדלת של הבית,רכב, כספת. תזמינו מנעולן אשר מצויד בכלי עבודה ומנעולי החלפה ואם יהיה צורך יחליף לכם את כול הצילינדר ויתקין מנעול חדש במקום הישן.
  • דלתות נטרקות: דלתות רבות אינן יכולות להיפתח מבחוץ. הדלת נטרקת, המנעול נשאר בדלת מצדה הפנימי ואנו עומדים חסרי אונים מחוץ לבית. במקרה כזה רק מנעולן יוכל להוציא אותנו מהמצב הלא נעים.
  • מפתח ברכב: נתקעתם בחולון עם הרכב שהמפתחות בתוך הרכב והדלת נעולה. הזמינו מנעולן חולון והוא ידע אך לחלץ אתכם בדרך המהירה ביותר.

מנעולן חולון – סוגי מנעולים

מנעול קודן: זהו מנעול שמתייחס לכול סוגי המנעולים שצריך קוד בשביל לפתוח אותם. מנעולים אלה קיימים לרכב, מנעולי קשירה ונעילה וכספות.

מנעול ביומטרי: מדובר במנעול מתקדם וכשמו כן הוא. מנעול שכזה יכול להיפתח באמצעות זיהוי של טביעת האצבע הייחודית שלכם, זיהוי של רשתית העין  או זיהוי קולי. מחירם של מנעולים אלה  גבוה יותר מהמנעולים הסטנדרטים והשימוש בהם נעשה במרבית המקרים במוסדות שבהם נדרשת רמת אבטחה גבוהה במיוחד.

מנעולי צילינדר: המנעולים הנפוצים ביותר. קיימים מספר צילינדרים ברמות מיגון שונות בהתאם לדרישה ולתקציב שלכם. מנעולן חולון ידע לפתור כל בעיה שתהיה לכם במהירות ובמקצועיות המרבית.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: