לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולן לאופנועים | שחזור מפתחות לאופנוע

מנעולן לאופנועים

מנעולן לאופנועים

אופנוענים ידועים בחולשה המיוחדת שיש להם לכלי התחבורה שלהם. אין ספק שגם בעלי הרכב אוהבים את “סוס הברזל” שלהם, אך מסיבה כלשהי, יכול להיות שבגלל הקרבה הפיזית, האופנוענים מרגישים קשורים מאוד לאופנוע. הנעילה של אופנועים אינה פשוטה, משום שמדובר במפתח שנמצא בארגז האופנוע. לפיכך, מצבים הדורשים עבודה של מנעולן לאופנועים יכולים להיות: במידה והמפתח נגנב או נאבד, או שננעל בתוך מכסה המנוע.

השיטות השונות לפריצת אופנוע

בגלל שבניגוד לרכב לאופנוע אין דלתות, השיטות לפרוץ אותו הינן מורכבות ועדינות בו-זמנית. חשוב מאוד להזמין אך ורק אנשי מקצוע מהימנים ומנוסים ביותר לביצוע המשימה. הדרך הלא נכונה לבצע את הפריצה זה באמצעות קידוח הצילינדר: מדובר בהליך מאוד הרסני שידרוש מבעל האופנוע החלפה של חלק משמעותי ויקר ביותר ברכב, ובאופן טבעי מדובר באופציה לא משתלמת במיוחד לאף אחד מהצדדים. השיטה הנפוצה שבה עובד כמעט כל מנעולן לאופנועים ברמה מקצועית גבוהה – זה שיטת הדגדוג. ניתן וגם מומלץ לשאול את המנעולן שהזמנתם לפתרון הבעיה שלכם מהי השיטה שבה הוא משתמש לפריצת האופנוע, בכדי שתוכלו להיות בטוחים שלא יגרם שום נזק במהלך העבודה. תהליך הפריצה מתבצע דרך הארגז או דרך כיסא המושב, והמחירים אמורים להיות דומים עבור כל סוגי האופנועים, משום שהשיטה פחות או יותר אותו הדבר.

הדקויות הנוספות של עבודת מנעולן לאופנועים

בניגוד לרכבים, לדגמים שונים של אופנועים יש מבנים שונים. אופנועים קלאסיים שונים מאופנועי ספורט, ורק איש מקצוע מנוסה ביותר בתחום יכול להעניק עבוד איכותית באותה המידה עבור כל סוגי ודגמי האופנועים. כך, כאשר מחפשים מנעולן לאופנועים, יש לוודא שמדובר באדם המתמחה דווקא במנעולים מסוג זה. פעמים רבות מדובר בהתמחות ראשית וספציפית ביותר, לכן אם יש לכם מנעולן שאתם מכירים שהחליף את דלת הרב-בריח בבית של אימא שלכם, זה לאו דווקא אומר שהוא יכול לעשות טובה באותה מידה גם על האופנוע שלכם. במילים אחרות, כדאי לדאוג למצוא את האדם המתאים ביותר לביצוע העבודה בפריצת האופנוע שלכם, זאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים שכל התהליך יסתיים בצד חיובי ולטובתכם.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: