לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולן רחובות

מנעולן רחובות

מנעולן רחובות

בחירת מנעולן היא לכל הדעות החלטה חשובה שאין לזלזל בה אלא יש להקדיש לה מחשבה. מדובר באיש מקצוע שעבודתו נקבע את רמת הביטחון שלנו בדלתות ובמנעולים של הבית והרכב,  ואם העבודה תהיה חובבנית עלול להיגרם לנו נזק כבד. מסיבה זו יש לבחור מנעולן אחרי מספר בדיקות ואם אפשר גם פגישה מקדימה. אם אנו מעוניינים ב מנעולן ברחובות, כדאי לנו למצוא מנעולן תושב העיר כדי שזמינותו תהיה מקסימלית בשעת הצורך. זמינות טובה פירושה 20 דקות לכל היותר מרגע הקריאה ועד שהוא מתייצב בביתנו או ליד המכונית. אין להעסיק מנעולן ללא בירור מקדים והצגת תעודות המעידות על הסמכה מקצועית וחשוב לזכור שלא כל מנעולן יודע לבצע את כל הפעולות ומנעולים מורכבים דורשים מנעולנים מקצוענים ובעלי ניסיון רב.

מהו מנעול רחובות ביומטרי?

מנעול ביומטרי נחשב למילה האחרונה בתחום המנעולנות. מנעולן ברחובות יידע להציע לכם את שירותיו גם לגבי התקנת מנעול זה. מנעול ביומטרי עובד לפי טביעות אצבע של בעלי הבית והמורשים להיכנס וכך אפשר לדעת בדיוק מי היה בבית ובאיזו שעה. כמו כן אפשר לכוון את ההרשאות לשעות מסוימות כמו במקרה של עוזרת שאמורה להגיע בשעות הבוקר והצהריים. את המנעול הביומטרי ניתן לחבר גם לטלפון חכם באמצעות אפליקציה מתאימה. מנעול כזה מתאים להתקנה לרוב הדלתות והמתקין חייב אישור מהמשטרה לבצע את הפעולה. לאחר ההתקנה ידריך המנעולן את בעלי הבית כיצד לתפעל את המערכת.

 

מנעולן רחובות – שחזור מפתחות לרכב

שחזור מפתחות לרכב הוא אחד מתפקידי המנעולן המוסמך לכך. השחזור נדרש כאשר המפתחות אבדו או נגנבו, או כאשר הם נשברו או נתקעו בסוויץ’. פעולת השחזור אפשרית רק על ידי אנשי מקצוע מיומנים, כאשר בשנים האחרונות נכנסו לתחום חידושים רבים, ובכללן התקנת אימובילייזר, אשר מחייבים ידע רב לפני שחזור המפתחות. השחזור יבוצע על ידי מנעולן מומחה באמצעות התחברות למחשב הרכב תוך שימוש בציוד ייעודי. חשוב לזכור שיש לערוך בירור האם המנעולן שהוזמן אכן מנוסה במשימה זו.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: