לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולן רכבים

מנעולן רכבים

מנעולן רכבים

פריצה לרכב שלנו היא אחת החוויות הפחות נעימות שאנו עלולים לעבור בחיים. אותם דברים אמורים גם בילד או מבוגר שנשכח ברכב או במפתח תקוע בסוויץ’. כל המצבים האלה ידרשו הזעקת מנעולן רכבים במהירות האפשרית. מדובר במצבי חירום ממש ולכן חשוב שהמנעולן יהיה זמין 24 שעות ושבעה ימים בשבוע ויוכל להגיע במהירות האפשרית. חשוב שהוא יתגורר בעיר שלנו כדי שיוכל להגיע בזמן מינימלי ולא להסתבך ברחובות ובפקקים. מנעולן רכבים חייב להיות אמין כדי שנרצה להעסיק אותו. עליו להציג לנו תעודה מקצועית שמוכיחה את הסמכתו לפרוץ לרכבים במקרה הצורך. תעודה זו מוכיחה גם את עברו הנקי והיא מהווה מעין תעודת יושר משטרתית. זכרו: זהו עניין למקצוענים בלבד ואל תנסו זאת בעצמכם.

שיטות הפריצה העיקריות לרכב

לאחר שהזעקתם מנעולן, הוא מוודא שהרכב אכן רשום על שמכם ושאין מדובר בהתחזות כדי לגנוב רכב, ואז ניגש לעבודה. כיום ישנן שתי השיטות העיקריות לפרוץ לרכב. בשיטה הראשונה הפריצה לרכב תתמקד בחיבור בין הדלת למשקוף, והמנעולן יכניס כלי ייעודי לתוך הרכב כדי ללחוץ על כפתור הדלת לפתיחה או יחלץ את המפתח. המכשיר יהיה בטיחותי ולא יגרום נזק ברכב. שיטה זו מכונה “כרית”. בשיטה השנייה פורצים לרכב עם נעילת חלונות חשמלית באמצעות מפתח מיוחד שמוצמד למנעול, שיטה זו נקראת “דגדוג” ונחשבת מסובכת יותר.

מה עושים כאשר הלך מצבר בנעילה חשמלית?

ברכבים מסויימים, בעיקר מתוצרת גרמניה, לצורך בטיחות מתקינים נעילה חשמלית ונעילת וואקום. לפעמים שהולך המצבר פשוט לא ניתן לפתוח את הרכב. אתם מוזמנים ליצור קשר מייד ולפתור את הבעיה ללא שום נזק לרכבכם.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: