לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולן רכב

מנעולן רכב

מנעולן רכב

הרכב הוא הנו הכלי של אנשים רבים העוזר להם להגיע לעבודה כל יום, להגיע במהירות לסידורים ולמחויבות שלהם, לשרת את יומם בצורה נוחה ובהנעה ממקום למקום כשצריך. אך הרכב יכול להכיל תקלות רבות ואחד וכמעט הכי מקשה מביניהם הוא המצב בו נתקע או נשבר המפתח בתוך דלת הרכב, נאבדים צרור המפתחות ומשאירים את בעל הרכב ללא אפשרות לקיים את רצונותיו.לכל אחד זה יכול לקרות

רכבים הם הנם הכלי בין החשובים שיש לאדם כיום. הוא משמש את הנעתו של האדם ממקום למקום, עוזר בפרנסתו בעת הנסיעה אל העבודה וחזרה אל הבית, הוא שם בכדי לשרת את האדם בכל מקרים הדחופים והזמנים הרצויים לנסיעה למקום, לצורכי בילוי, חופשות ועוד. אך מצבים רבים אשר אינם נשלטים על האדם הם המצבים בהם המפתח נתקע או נשבר בתוך מנעול דלת הרכב או בעל הרכב מאבד את צרור המפתחות במקום העבודה, אצל חברים או נפל איפשהו ובכך משאיר את בעל הרכב ללא אפשרות כלל להיכנס אל הרכב והתוצאה היא העיכוב של האדם מלהגיע למקום המסוים, ההנעה הפשוטה, החשיבות של מציאת המפתחות או להשגת אחרים חדשים. לשם כך, נוצר תחום העבודה של מנעולן רכב. הוא הנו איש המקצועי העוזר בפריצות רכבים ודלתות.

תחום המקצוע של מנעולן רכב

מנעולן רכב הנו יכול להיקרא גם פורץ רכבים. בשל העבודה הכוללת פריצות של מנעולים לדלתות הרכב, מחויב איש המקצוע להיות מורשה לעבודה ולהיות מנוסה בתחום. בשל המסובכות של פריצה לדלת הרכב והוצאה של המפתח מהמנעול, מנעולן רכב הנו פועל באופן מדויק, יסודי ואינו פוגע בסביבת שטח עבודתו.

מנעולנים העוסקים בתחום הרכבים הנם מחויבים להיות מורשים בכדי להיקרא פורצים ולבצע עבודות מעמיקות ויסודיות. כלי הרכב הוא הנו כלי אשר ללא ספק מספק לאדם את ההנעה שלו ממקום למקום באופן פשוט, מהיר וקל. במצבים שונים של שבירה או תקיעה מפתח דלת הרכב, בעת איבוד צרור המפתחות והעיכוב הנעשה בשל כך לאדם, אנשי מקצוע אלו המודעים לעניין עוזרים באופן מיידי ומשרתים לקוחות באופן מקצועי ואדיב.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: