לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעול לדלת

מנעול לדלת

מנעול לדלת


מנעול לדלת הוא אביזר שבעצם מורכב על כל דלתות הכניסה והיציאה של הבתים והחדרים, מנעולים בבתי עסק ומנעולים על דלתות הרכבים. המנעול הנו מספק את האבטחה, ההגנה והשמירה של אנשים חיצוניים לא רצויים לכניסה של המקום ושמירה מפני גניבות ופריצות. בשנים האחרונות גדלו מספר אחוזי הפריצות והגניבות בארץ ולשם כך, מנעולים מחוייבים להיות חזקים, מאובטחים ולא קלים לפיצוח.

חשיבותו של מנעול לדלת

הנושא הנו ברור לכולם, שמנעולים הם הדבר הראשון העומד בפני הפורצים והגנבים מלהיכנס לבית וגם אשר עומד בפני דיירי המקום מלהיכנס. במצבים בהם אנשים עוברים לדירה חדשה ומבחינים במנעול לדלת אשר רעועה ולא מתוחזקת במקצת, אינו משוכלל מספיק, קל לפיצוח או שבירה, במצבים בהם המפתח נתקע או נשבר בתוך הדלת ללא כוונה או נאבד צרור המפתחות, בסיטואציות בהם הרכב המניע את האנשים ממקום למקום מבצע באופן שגוי ולא רצוי נעילה אוטומטית אשר מונעת מבעל הרכב להיכנס או בשבירה או תקיעה של המפתח בדלת, אפשר להבין כמה מנעול לדלת הנו אביזר חשוב מאוד וצריך להיות משוכלל, מחוזק, מאובטח מספיק ומגן על המקום בצורה טובה.

העבודות השונות של מנעולנים בנושא

מנעולנים נקראים בשם אחר גם פורצי דלתות ופורצי רכבים. לאנשי המקצוע העובדים בתחום אשר מורשים ומנוסים בעניין, רק להם מותרת האפשרות לפרוץ דלתות שונות ולעבוד בתחום. מנעולנים מאפשרים את התיקון, הבנייה, ההרכבה והאחזקה של מנעולים לדלתות הבתים ונמצאים בידם מגוון רחב של מנעולים משוכללים, מאובטחים, חדשניים וחזקים. בשל הצורך הרב בשירותיו של מנעולן, הם הנם זמינים ברוב שעות היום ואפילו בלילה ומספקים שירות אמין, מנוסה, מקצועי, אדיב ונחמד.

מנעול לדלת הוא הנו האביזר העומד בין הדיירים לכניסת הבית או במצבים אחרים, בין הפורצים והגנבים אל ההתגנבות אל המקום. בשל כך, מנעולנים מציעים את עבודתם בהתקנת מנעולים חזקים ומאובטחים לדלת אשר מונעים את הפורצים מפציחת המנעול ובקושי רב להיכנס באופן פשוט. מנעולנים עוזרים גם בפריצה של דלתות הרכב במצבים בהם נתקע או נשבר המפתח בתוך דלת הרכב ובאמצעות הכשרתם המקצועית מאפשרים את העבודה הנכונה והיסודית.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: