לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

סוויץ לרכב

סוויץ לרכב

סוויץ לרכב

הרכבים שלנו מהווים לעיתים מקור בלתי נדלה של דאגות. בין כל הדברים הרבים המעוררים את חששנו ביחס לרכב, החשד לפריצה הינו אחד החזקים ביותר. לכן כאשר אנו מתיישבים ברכב, מנסים להתניע אותו, אך בתגובה לסיבוב המפתח לא נשמע הצליל המיוחל – קיים סיכוי שמישהו ניסע לפרוץ ולהתניע את הרכב בכוח, נכשל אך הצליח להסב נזק לסוויץ’. הפיתרון ההכרחי למקרים אלה זה הזמנת מנעולן מקצועי שיטפל בבעיה זו ומהר.

השלב החשוב ביותר בתיקון סוויץ לרכב

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לעשות מנעולן המתמודד עם בעיית סוויץ לרכב זה קודם כל “לאבחן” בצורה נכונה את הבעיה. זה חשוב מאוד, משום שאבחון נכון של חומרת הבעיה יעזור לכם גם בכך שיחסוך הוצאות על תיקון לא הכרחי, ומצד שני גם יבטיח שהסוויץ יהיה תקין לאחר סיום התיקון. על מנת לבצע את האבחון בצורה נכונה, המנעולן צריך להיות בעל ניסיון נרחב בתחום זה, על מנת לזהות באופן מיידי האם הסוויץ’ נפגע באופן סופי ודורש החלפה, או שניתן לעשות תיקון לאחד הקיים. עם זאת, במידה והמנעולן ממליץ להחליף את הסוויץ’, סביר להניח שאכן זה המצב. במידה ותבחרו שלא להקשיב לעצתו, אתם עשויים לפגוע ברכב שלכם או גרוע מכך, למצוא את עצמכם לא מסוגלים להתניע את הרכב ברגע חשוב.

באילו מצבים יש להתקשר למנעולן?

  • אם הכנסתם את המפתח לסוויץ’ אך הרכב לא מגיב
  • אם המפתח נשבר בתוכו
  • במידה ואתם רואים בעין בלתי מזוינת שאזור כניסת המפתח פגום בדרך כלשהי

ובמידה והרכב לא מתניע, אתם יכולים להתקשר למנעולן המומחה ברכבים, לרוב הוא יכול לתת מספר טיפים יעילים כבר בטלפון ולאפשר לכם להתניע את הרכב, לשלוף את המפתח וגם לתת הערכה של הטיפול הדרוש בכדי שתהיו לדעת לקראת מה אתם הולכים כשהוא יגיע אליכם. בנוסף, אתם יכולים לבקש מהמנעולן את סיכום הטיפול על מנת להגיש אותו לחברת הביטוח שלכם לשם קבלת החזרים (בהתאם לתנאי הפוליסה שלכם). כך או כך, בכל בעיה עם סוויץ לרכב – יש לפנות למומחה בתחום.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: