לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

פורץ מנעולים מוסמך במרכז

פורץ מנעולים מוסמך במרכז

פורץ מנעולים מוסמך במרכז

על אף שרבים מאתנו איננו מודעים לכך פורץ מנעולים מוסמך במרכז הנו אדם עסוק ובעל ביקוש רב. אזור המרכז אשר רווי באנשים ומבנים שונים, מעלה את הצורך בפורץ מנעולים מקצועי, בעיקר למקרי חירום שונים שבהם אנשים נתקעים מחוץ לדלת ביתם, דלת הרכב או מקום אחר. המנעולן אשר נמצא במרכז מגיע לאזור במהירות, מגלה את הבעיה והפתרון האפשרי המהיר ודואג לטפל בתקלה במהירות האפשרית.

כיצד לבחור פורץ מנעולים מוסמך במרכז?

 • בחירת המנעולן תהיה קודם כל על פי שיחת טלפון ראשונית, שאילת שאלות וגיבוש תחושת בטן ואינטואיציה בנוגע למנעולן. נשמע אולי מצחיק או מיותר בעבור רבים אך בכל מקרה על מנת להזמין את שירותיו של המנעולן תאלצו לשוחח אתו בטלפון תחילה ולכן חשוב לבדוק תוך כדי השיחה את הסבלנות שהוא מגלה כלפיכם, את הרצון שלו באמת לעזור לכם ולבדוק האם תחושת הבטן שלכם מאפשרת לכם להזמין אותו לטיפול מהיר בבעיה שלכם. אין זה אומר שתצטרכו לתפוס אותו עכשיו לשיחה של שעה מכיוון שזמנו יקר כמו הזמן שלכם, אך וודאי תרצו לוודא שאתם מקבלים יחס אמיתי.
 • בקשו מהמנעולן להגיע עם תעודת ההסמכה שלו. אם הוא מנסה למרוח אתכם או מגיע למקום ללא התעודה לאחר שביקשתם בפירוש בטלפון לראות את תעודת ההסמכה שלו הרי שמדובר בפורץ לא מקצועי – כזה שאינכם רוצים לשכור את שירותיו, בטח לא בראש שקט.
 • מנעולן מקצועי ידע להעריך את העלות והטיפול בתקלה אם תדעו להסביר לו אותה היטב בטלפון.
 • מנעולן מוסמך ומקצועי ידע לפרוץ את המנעול במהירות ולא להימרח עם הזמן בניסיונות רבים לפרוץ את המנעול.
 • פורץ מנעולים מוסמך במרכז צריך להיות בעל אישור מטעם משטרת ישראל לעסוק בתחום ולבצע פריצות מנעולים. ללא אישור זה אל תסכימו לשכור את שירותיו של המנעולן.
 • פורץ מנעולים מוסמך ידע להשאיר אחריו סביבת עבודה נקייה ומסודרת ולבצע את העבודה במינימום נזק אפשרי לרכוש אם בכלל.

לסיכום; אם אתם זקוקים לשירותיו של פורץ מנעולים מוסמך במרכז אל תמהרו לשכור את הראשון שמוכן להגיע אליכם. בדקו תחילה שהוא עומד בדרישות המינימליות לאיש מקצוע מוסמך ואמין ורק אז שכרו את שירותיו.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

  השם שלך (חובה)

  טלפון שלך: (חובה)

  לעקוב אחרינו: