לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

קודן באנגלית

קודן באנגלית

קודן באנגלית

קודן באנגלית זה אימובלייזר, והוא משמש כאמצעי האכיפה המוביל ביותר נגד פריצות לרכב. ללא ידיעת קוד הגישה, לא ניתן להתניע את הרכב, דבר שמקשה מאוד על גנבי הרכב לפעול. חברות הביטוח השונות עומדות על כך שבעלי הרכבים יתקינו קודן ברכבם, על מנת להקשות על הגנבים ובכך להפחית את הסיכון כי הרכב יגנב. ישנם סוגים רבים של קודנים לרכב, הם שונים זה מזה ברמת המיגון שהם מעניקים ולכן גם במחירם. טווח המחירים הוא גדול, כך שכל אחד יכול למצוא קודן שיתאים לו לתקציב. שימו לב שרכבים יקרים או כאלו שנוטים להיגנב, נזקקים לקודן בעל רמת מיגון גבוהה יותר. אחרת חברות הביטוח לא מוכנות לבטח את הרכב, או לחילופין דורשות סכומים הרבה יותר גבוהים.

קודן באנגלית או אימובלייזר – כמה נקודות שחשוב לדעת

אחד הדברים הכי חשובים בקודן, הוא התקנה איכותית ומקצועית. אם המתקין מתברר כחובבן או כמישהו שמבצע את הסטאג’ שלו בחברה, אתם עלולים לשלם את המחיר. התקנה לא תקנית תגרור עם הזמן לבעיות חשמל ברכב, דבר שעלול להתבטא במספר דרכים, בין היתר קודן תקוע ולא מגיב. במקרה כזה מומלץ לפנות לאיש מקצוע מהימן על מנת שיתקין מחדש ויפתור את הבעיה. כמו כן, קחו בחשבון שאחת לכמה שנים יש להחליף את הקודן, היות והוא עובר תהליך טבעי של בלאי. עם הזמן המקלדת נשחקת והאות החשמלי לא עובר כהלכה.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: