לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

תיקון קודנית

תיקון קודנית
קודנית לרכב היא למעשה אחד מאמצעי המיגון הנפוצים ביותר לכלי רכב בעולם המודרני. מדובר בסדרת מקשים שיש ללחוץ עליהם על מנת להקיש את הקוד הנכון שיאפשר לכם להתניע את הרכב. ללא הקשת הקוד, לא תצליחו לסובב את המפתח בסוויץ’ והאוטו לא יתניע. לכן מדובר באמצעי מיגון יעיל במיוחד, המונע כמעט לחלוטין את גניבת הרכב. בעבר בעלי רכבים רבים נהגו להתקין אזעקה לרכב כדי למנוע פריצות, אך מדובר באמצעי הגנה לא יעיל המהווה בעיקר מטרד לשכנים. בגלל שלרוב האזעקה מופעלת ללא סיבה אמתית, רוב האנשים נוהגים להתעלם ממנה ובכך להפוך אותה לאמצעי מיגון לא יעיל. לעומת זאת קודנית לרכב מהווה את אמצעי המיגון המשוכלל והיעיל ביותר כיום בעולם הרכב.

כל מה שחשוב לדעת לגבי תיקון קודנית


כאמור, קודנית הינה אמצעי מיגון יעיל במיוחד היות וכמעט ובלתי אפשרי לנטרל אותה ולהניע את הרכב בצורה אחרת. עובדה זו גורמת לגנבים רבים לוותר מראש על הניסיון, היות וגניבת רכב עם קודנית לוקחת זמן רב יותר דבר המגדיל את הסיכון לתפיסתם. מסיבה זו בדיוק, חברת הביטוח מחייבת את כל בעלי הרכבים להתקין קודנית אחרת לא ניתן לבטח את הרכב אצלם. אך כמו בכל תחום אחר, גם הקודנית סובלת מבלאי טבעי ושחיקה עקב השימוש המרובה. עם הזמנים המקשים נשחקים ואינם נלחצים בקלות. לפעמים מדובר בלכלוך שנכנס בין המקשים ומפריע לפעילותם התקינה, ואילו במקרים אחרים מדובר בבעיות מגע שנוצרו עם הזמן. בכל מקרה, חשוב לגשת לאיש מקצוע לצורך תיקון מידי של הקודנית כדי למנוע מצב שהרכב לא מניע ותאלצו לשלם על גרר. כדאי לשים לב לקושי בהקלדה ולפנות כמה שיותר מהר לאיש מקצוע, היות והתקלה לא תיפתר מעצמה אלא רק תלך ותחמיר.

לסיכום, תיקון קודנית הוא עסק למקצוענים בלבד ויש לפנות אליהם בכל מקרה של תקלה. לפעמים מספיק לתקן את הקודנית ולחבר מחדש את המגעים שהתרופפו, ואילו במצבים אחרים כדאי לרכוש קודנית חדשה ומשוכללת יותר. מומלץ לדבר עם מספר אנשי מקצוע על מנת להשוות מחירים ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: