לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

החלפת מנעול

החלפת מנעול

החלפת מנעול

במקרים רבים אנו נדרשים להחלפת מנעול בבית במשרד או במחסן שלנו. הצורך בהחלפת מנעול יכול לנבוע ממעבר דירה או משרד, ממנעול שבור אחרי פריצה או תקלה אחרת או מסיבות אחרות. החלפת מנעול צריכה להתבצע בצורה מקצועית על ידי מנעולן מוסמך לאחר שסיכמנו איתו על מחיר לשביעות רצון שני הצדדים. במקרי חירום יש להזעיק את המנעולן במהירות האפשרית ולשלם תעריף גבוה, וכמובן שגם בשבת וחג. תמיד עדיף לבחור מנעולן שזמין 24/7 ויוכל להגיע במהירות גם במקרי חירום. מקרה חירום עלול להיווצר כאשר המפתח נגנב ויש להחליף מנעול במהירות כדי למנוע מהגנב לפרוץ לבית או למשרד בזמן שיבחר. במצב כזה הרכוש שלנו זמין לגנב בעל המפתח ולכן החלפת המנעול נחוצה באופן מיידי.

מקרים נוספים בהם יש צורך בהחלפת מנעול

אם המפתח אבד או נגנב ואנו חושדים שאדם זר שם עליו יד וזומם לפרוץ אלינו ולגנוב רכוש – כדאי לבצע החלפת מנעול במהירות האפשרית. מקרים נוספים בהם נדרשת החלפת מנעול הם כאשר אנו עוברים דירה או נכנסים למשרד חדש ורוצים להבטיח את הפרטיות שלנו. אפשרות נוספת היא החלפת מנעול במידה שבני זוג מתגרשים, זאת כדי למנוע סיטואציה של ביקור לא רצוי מצד בן הזוג שעזב בבית המשותף. אותם דברים אמורים לגבי הצורך בהחלפת מנעול בתיבת הדואר כאשר בני זוג מתגרשים או במקרים של מעבר דירה ומשרד.

תיקון תקלות בצילינדר

לעתים אנו נתקלים במנעול שנראה לנו שיש להחליף אותו אך אין להסיק מסקנה זו מיד אלא לברר שוב האם יש נימוק טוב להחליף את המנעול כולו. לעתים מדובר רק בתקלה בצילינדר, כלומר מנגנון המנעול שאינו מתפקד. אם מדובר בצילינדר פשוט אפ]שר לנסות לתקן אותו לבד לאחר הדרכה מתאימה. פעולה זו מתבצעת בעזרת תרסיסי שימון מתאימים, שמטרתם לגרום למפתח להסתובב בתור המנעול. זו פעולה שאנו יכולים לבצע לבד אבל ברמות נעילה גבוהות יותר יש לקרוא לאיש מקצוע כדי להימנע מטעויות של קידוח שגוי או הפעלת כוח רב מדי, ולתת לו לבצע את העבודה.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: