לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולן בבני ברק

מנעולן בבני ברק

מנעולן בבני ברק

לעתים אנו נזקקים לשירותיו של מנעולן. בחלק מהמקרים מדובר במצבי חירום של ממש, למשל, אם נתקענו מחוץ לדירה ללא מפתח. אם אנו תושבי בני ברק עדיף להזמין מנעולן בבני ברק מאחר שזמן ההגעה שלו הוא מינימלי בהשוואה למנעולנים שמגיעים מערים אחרות. כל לקוח מעוניין שהמנעולן יהיה מקצועי ואדיב ולכן לפני שפונים למנעולן כדאי לעשות בירור מקדים ולשמוע המלצות מחברים ואנשי מקצוע. אנו זקוקים למנעולן גם במקרים אחרים כמו מפתח שנתקע בדלת, החלפת צילינדר במעבר דירה, תקלות וחריקות במנעולים, וכן במקרה של תקלות במנעולים ברכב או כספות. חלק מהמשימות דחופות וחלק ניתנות לדחייה, אבל תמיד צריך להזמין איש מקצוע מנוסה ואמין וגם כזה שמציע מחיר הוגן.

מנעולן בבני ברק – החלפת צלינדר

מנעולנים נדרשים לעתים להחליף צילינדר בדלת. זו אינה משימה פשוטה יחסית כמו פריצת דלת אלא כזו שמחייבת ניסיון רב וידע מקצועי. הצילינדר הוא המנגנון המפעיל את מנגנון הנעילה ומונע את פתיחת הדלת על ידי מפתח שאינו מתאים, כלומר חוסם גנבים. אם עברנו דירה, רצוי להחליף צילינדר כדי למנוע מאנשים לא רצויים את ההזדמנות להיכנס בעזרת המפתח הישן. כדאי להבין שלכל צילינדר מבנה ייחודי משלו אשר נקבע באמצעות חור כניסה ופינים מסתובבים.

 

איך נבחר מנעולן בבני ברק

לפני שבוחרים מנעולן בבני ברק כדאי להביא בחשבון שלא כל מנעולן יודע לבצע את כל סוגי העבודות הנדרשות, ולכן צריך להגדיר בפניו בשיחת טלפון מהי המשימה המדויקת ולוודא שהוא יודע לבצע אותה. כל לקוח מעוניין במנעולן מקצועי וללא עבר פלילי ולכן חשוב לבקש ממנו אישור מהמשטרה שהוא אכן בעל עבר ללא דופי. מנעולן הוא איש מקצוע לכל דבר שעבר הכשרה מקפת והאדם הפשוט אינו יכול לבצע מלאכה זו על סמך ידע אישי, לכן אסור לוותר על שירותיו של מנעולן מקצועי בשעות הצורך. כמו כן חשוב לקבל הצעת מחיר לפני אישור ביצוע העבודה. חשוב לזכור שמנעולן  לרכב הוא תחום התמחות ספציפי ולא כל מנעולן יכול לבצע משימות הקשורות ברכב, ולכן חובה לוודא שהמנעולן יודע לטפל ברכב שלנו אם זו מטרת זימונו.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: