לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולן בנתניה

מנעולן בנתניה

מנעולן בנתניה

בחירת מנעולן בנתניה היא החלטה שאין להקל בה ראש אם אתה תושבי העיר. רצוי לבחור מנעולן מקומי כדי שיהיה זמין במהירות האפשרית בכל מקרה של תקלה שדורש טיפול דחוף, עד לכדי מצב חירום. מצב כזה עלול להיגרם כתוצאה מאובדן מפתחות והיעדר עותק נוסף או בשעה של דליפה בבית או חלילה שריפה. במקרה כזה, אם בעל הבית אינו באיזור, השכנים יצטרכו להזמין במהירות בעל מקצוע מוכר כדי שיפתור את הבעיה. זאת אחרי התייעצות טלפונית מהירה עם בעלי הדירה. במקרה אחר של אובדן מפתחות או גניבה נזדקק לשירותיו כדי להחליף מנעול בבית ולמנוע סכנת פריצה. איז מקצוע מנוסה גם מחזיק בתעודה המוכיחה השכלה מקצועית בתחום המנעולנות. תעודה זו מוכיחה למעשה גם שהוא אינו בעל עבר פלילי וניתן לסמוך עליו. יש לדרוש הצגת תעודות מתאימה ממנעולן לפני ההתקשרות איתו וחתימה על חוזה. אחרת, עדיף לוותר על שירותיו.

 

מנעולן בנתניה – שחזור מפתחות לרכב

שחזור מפתחות לרכב נדרש כאשר אלה אבדו או נגנבו ואין בנמצא עותק נוסף או כאשר הם נתקעו בסוויץ’ או נשברו. שחזור צריך לעשות רק בעזרת אנשי מקצוע, כאשר בשנים האחרונות נוספו לתחום חידושים רבים, ביניהם התקנת אימובילייזר, אשר מחייבים ידע רב עבור שחזור המפתחות. השחזור יבוצע על ידי מנעולן בנתניה מומחה אשר יתחבר למחשב הרכב בסיוע ציוד מיוחד. פעולה זו מיועדת אך ורק למנעולנים בעלי ניסיון מוכח בתחום, אשר הוכיחו את עצמם והעלו סרטונים בהם הם נראים מבצעים את הפעולה הנ”ל.מנעולנים מקצועיים יבצעו כל פעולה בצורה המקצועית והטובה ביותר.

מנעולן בנתניה – מניעת בלאי המנעול

פעולות תחזוקה להארכת חיי המנעול חיונית לשם מניעת שחיקה אשר תוביל בסופו של דבר למנעול שדורש החלפה, ולצורך למצוא מנעול חליפי מתאים על כל אי הנעימות הכרוכה בכך. חיי המנעול יוארכו בעזרת פעולות מונעות בלאי. באופן כללי כדאי להימנע מטריקות דלת או תנועות חדות עם המפתחות כדי לא לפגוע בהם ובמנעול. בשימון קבוע טמון יתרון של מניעת לחות וחלודה במנעול. מנעולן בנתניה יידע להסביר לכם כיצד לדאוג לתחזוקת מנעולי הבית והרכב שלכם בעצמכם.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: