לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

מנעולנים

מנעולנים

מנעולנים

השוק היום מוצף בבעלי מקצוע רבים, בינם קיימים לא מעט מנעולנים אשר חלקם מקצועיים ואמינים ביותר, בעוד אחרים נמצאים בקטגוריית החובבנות ועלולים לגרום לכם נזק רב. על מנת לבחור בחוכמה בעל מקצוע אמין ואיכותי, יש לבדוק מספר פרמטרים. ראשית כל כדאי ללכת לפי המלצות – תבדקו עם חברים ומכרים אם יש להם מנעולן טוב ואמין שהם סומכים עליו. כמו כן, מומלץ לבדוק באתרי האינטרנט השונים, לקרוא את ביקורות הגולשים ובכך לקבל מדגם מייצג על בעלי המקצוע השונים. השלב הבא יהיה להרים טלפון ולנהל שיחה של מספר דקות עם מספר בעלי מקצוע, על מנת להתרשם מהם בפן האישי. ניתן ללמוד הרבה על הבן אדם מצורת הדיבור שלו, הסובלנות שהוא מפגין או אינו מפגין כלפי השאלות שלכם והטון שבו הוא נוקט. תמיד תקשיבו לתחושת הבטן.

טיפים ועצות לבחירת מנעולנים

כאמור, השוק מוצף בלא מעט מנעולנים, ויש צורך לבחור מתוכם את המנעולן שיתאים לכם. רשאית כל יש לציין כי בעלי מקצוע שונים, מתמחים בתחומים שונים. אומנם כל מנעולן ידע להחליף לכם צלינדר, אך כאשר מדובר בעבודות יותר מורכבות כגון התקנת מערכת אזעקה מתקדמת, יש צורך לבחור באיש מקצוע שמתמחה בתחום הספציפי הזה. כמו כן, מומלץ לברור בעלי מקצוע בהתאם למחיר שהם דורשים על העבודה הנחוצה לכם. אל תתפתו לבחור במנעולן הראשון שתתקלו בו, רק בגלל שאתם חסרי סבלנות. תקדישו כמה דקות על מנת לבצע סקר שוק ולבדוק מה המחיר הממוצע של הפעולה אותה אתם צריכים לבצע. לפעמים מדובר בהפרש מזערי של שקלים בודדים, אך לפעמים הפער יכול להתבטא בעשרות ואף במאות שקלים. כך שמומלץ לבחור בבעל מקצוע מקצועי ואמין, שיבצע את העבודה במחיר סביר והוגן. שימו לב, שמחיר נמוך במיוחד עלול להעיד על עבודה חובבנית ועל כן אל תתפתו לקפוץ על המציאה. אם זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה לא אמיתי.

לסיכום, מומלץ לא לבחור בעל מקצוע במצב של לחץ וחוסר סבלנות, גם אם אתם תקועים מחוץ לדלת עם מנעול שבור, מומלץ להקדיש כמה דקות לחיפוש המנעולן המתאים.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: