לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

סוויץ’ תקוע

סוויץ' תקוע

סוויץ’ תקוע

סוויץ’ תקוע זה עסק לא נעים במיוחד. לא חשוב אם מדובר במצב שבו לא ניתן לסובב את הסוויץ’ או שהמפתח נתקע בפנים ולא ניתן להוציא אותו, בשני המקרים מדובר במצב מלחיץ ולא נעים. יכול להיות שאתם בדיוק ממהרים לפגישה חשובה או שאתם כבר מאחרים לקחת את הילד מהגן, ודווקא אז הסוויץ’ נתקע ומשאיר אתכם במצב של חוסר אונים. ניתן לבצע מספר פעולות פשוטות על מנת לתקן את התקלה בכוחות עצמכם, העיקר לא להשתמש בכוח. תזכרו תמיד שתיקון של סוויץ’ יהיה תמיד זול יותר, מאשר החלפה בסוויץ’ חדש. לכן אם אתם לא בטוחים, עדיף לקרוא לאיש מקצוע שיבוא לחלץ אתכם.

מה צריך לעשות במקרה של סוויץ’ תקוע?

הפעולה הכי פשוטה היא שימון. ניתן לנסות לרסס שמן לתוך הסוויץ’ ואז בעדינות לסובב את המפתח. בשום אופן אל תנסו לסובב בכוח, היות וזה עלול לעקם את גלגלי השיניים הפנימיים דבר שיעלה לכם בסוויץ’ חדש. במקרה והמפתח נתקע בתוך הסוויץ’ ולא מוכן לצאת, שווה לנסות לדפוק בעדינות על ראש המפתח. לפעמים זה יכול לעזור, אך אם לא, תתקשרו לבקש חילוץ ואל תסתכנו בנזק שלא ניתן יהיה לתקן.

לסיכום, ישנם תקלות רבות שעלולות לקרות לסוויץ’, חשוב לטפל בהן בצורה נכונה ומקצועית על מנת לא ליצור נזק נוסף, שיתפרש כקנס כספי לא קטן. אם אתם לא בטוחים מה לעשות, אל תהססו להתייעץ באיש מקצוע.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: