לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

פריצת דלתות

פריצת דלתות

פריצת דלתות

כאשר אנו תקועים מחוץ לבית בגלל מפתח שאבד או נגנב או כי מפתח תקוע במנעול מבפנים ולא ניתן לפתוח את הדלת – נצטרך להשתמש בשירותי פריצת דלתות. פריצת דלתות היא אחד מתפקידיו של מנעולן  והיא מתבצעת בעזרת פריצת המנעול שמחובר לדלת או באמצעות קידוח הצילינדר או צירי הדלת. אלה מתבצעים במקרה שפריצת המנעול אינה מספיקה או אינה אפשרית מסיבה זו או אחרת. פריצת דלתות הכרחית גם במצבי חירום כדי להציל אנשים שלכודים בדירה או משרד. כמו כן, פריצת דלתות היא פעולה הכרחית במספר סיטואציות אחרות.

מתי נזדקק לשירותי פריצת דלתות

פריצת דלתות אינה פעולה שגרתית, בניגוד להחלפת מנעול למשל, ומבצעים אותה רק כאשר היא הכרחית. יש מספר דוגמאות למקרים בהם נדרשת פריצת דלת: כאשר הדלת נטרקה עם המפתח בפנים ומישהו נשכח בבית – אין ספק שזהו מצב חירום שמחייב טיפול ומיידי על ידי איש מקצוע זמין. במצב כזה אנו זקוקים לפורץ דלתות מוסמך וכדי למנוע מעשי ביזה או גניבה של מתחזה/ נוכל נדרשת בדרך כלל נוכחות של כוח אבטחה חיצוני, או משטרתי. כאשר המפתח תקוע במנעול או מסרב להסתובב, ניתן לנסות לפתור את הבעיה בכוחות עצמנו, בעיקר אם מדובר במפתח פשוט. אם מדובר במפתח שטוח רצוי להזמין איש מקצוע כדי לפרוץ את הדלת. אפשרות נוספת היא דלת שנפגעה כתוצאה מניסיון פריצה ולכן היא אינה ניתנת לפתיחה רגילה אלא רק לפריצה.

פריצת דלתות – האם שירותי מנעולן הם פתרון לסכסוך שכנים?

סכסוך בין דיירים או בין בני זוג עלול לגרום למצבים של דלת נעולה כאשר מי שנמצא בבית אינו מאפשר שום כניסה אליה. מצב זה עלול להידרדר לכדי מצב חירום אם מדובר במתבצר שמאיים להתאבד או להתפוצץ או לגרום נזר כבד אחר לעצמו או למי ששוהה עימו. אפשרות אחרת היא שמדובר בסכסוך בין שכנים במהלכו אחד מהם נכנס לביתו של האחר או מתבצר בה ומסרב לצאת. במקרה כזה חובה להזעיק מייד פורץ מוסמך וכמו כן שוטר שיפקח על פעולת הפריצה ויטפל בהליכים הפליליים המתאימים על מנת לא להיקלע למצב לא נעים.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: