לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

פריצת רכב

פריצת רכב

פריצת רכב

כאשר אנו זקוקים באופן מיידי לרכב ולא יכולים להיכנס לתוכו מסיבה כלשהי – נזדקק באופן דחוף לפורץ רכבים. פורץ רכבים הוא מנעולן המוסמך לטפל גם במנעולי רכב במקרה הצורך. זו הכשרה ספציפית ולא כל מנעולן מסוגל לבצע אותה. לכן חשוב לברר בשיחה מקדימה האם המנעולן בעל ניסיון בפריצה לרכבים וכמה כסף הוא גובה תמורת הפעולה המבוקשת, כאשר התעריף מושפע כמובן מדרגת התחכום של המנעול ומהקושי לפרוץ אותו. הצורך באיש המקצוע יגיע כאשר מפתח הרכב אינו ברשותנו מסיבה כלשהי, בין אם אבד או נגנב, ובין אם יש בעיה במנגנוני הנעילה. לעתים גורם הזמן קריטי ממש אם מישהו לכוד ברכב. חשוב תמיד להקפיד להיעזר באיש מקצוע מיומן עם ניסיון ותעודות מתאימות וכמו כן אמין, כדי שלא ינצל את הידע הטכני שלו כדי לשים יד על הרכוש שלנו או כדי לגבות תעריף גבוה יותר מזה שסוכם עליו. עבודה בשעות הלילה או שבתות וחגים תייקר מאוד את התעריף.


סכנות בפריצת רכב

פריצה כזאת חשובה במיוחד במקרי חירום להצלת לכודים או רכוש יקר שברכב, וגם כאשר יש לנו צורך מיידי בנהיגה ברכב כדי להגיע ליעד כלשהו. בכל מקרה עלינו להימנע מנסיונות עצמאיים לבצע את ה פריצת רכב בכוחות עצמנו, אלא עלינו לטלפן מייד למנעולן שיוכל להגיע תוך שעה לכל היותר. איש מקצוע ברמה נמוכה עלול לגרום נזקים כבדים לרכב בשעת ניסיון הפריצה, הוא עלול להזיק לסוויץ’ (אם המפתח תקוע בתוכו) או לגרום נזק לחלון (אם מדובר בדלת תקועה).מכאן, חשוב מאד לשכור את שירותיו של איש מקצוע.

כלי לפריצת לרכב

פריצת רכב היא משימה שמתאימה רק למנעולן בעל ידע וניסיון. צריך לסכם מראש על תעריף ולפני שחותמים על הניירות יש לדרוש שיציג בפנינו תעודות המוכיחות שהוא אכן פורץ רכבים, ואינו מתחזה. לכל מנעולן מקצועי יש כלי פריצה מתאימים. הפעולה הבסיסית נעשית על ידי החדרת מוט משיכה לרווח בין המשקוף לחלון כדי להגיע לכפתור פתיחה או לסוויץ’. השיטה השנייה מיועדת לחלונות חשמליים וכוללת שימוש במפתח מתאים במיוחד למטרה זו שמתחבר למנגנון הנעילה.  

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: