לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

קודן לאוטו

קודן לאוטו

קודן לאוטו

בשנים האחרונות, יותר ויותר רכבים נעזרים שיטת הקוד לנעילה בטיחותית. יתר על כן, עבור חברות ביטוח רבות קודן לאוטו נהפך לתנאי הכרחי, שבלעדיו הפוליסה פשוט לא תקפה. אחת הבעיות המעניינות בעלי רכב ישנים הינה האם ניתן להתקין קודן גם ברכב יחסית ישן? והתשובה היא – כן, אך יש צורך באיש מקצוע מיומן ואיכותי שיעשה זאת בצורה הטובה ביותר.

חשוב מאוד להזמין איש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר שיספק לכם התקנה איכותית ובטיחותית שלא תפגע בתפקוד הכללי של הרכב שלכם. לעיתים יש צורך בביצוע החלפה של פד ההקשה של הקודן שלאחר פרק זמן מסוים פשוט מאבד מהרגישות שלו ולא מגיב להקשות.

במידה ויש ברשותכם רכב שלא הותקן בו קודם מלכתחילה, חשוב מאוד למצוא איש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר על מנת שיעשה את העבודה בצורה כזאת, שלא פוגעת בבטיחות שלכם או בתפעול הרכב. בסופו של דבר מדובר במכשיר שמתחבר למערכת ההתנעה, ויוצר התנייה לביצוע ההתנעה. התנאי הינה כמובן הקלידה של צירוף המספרים הנכון. אחת הבעיות הנפוצות בקרב נהגים שמתקינים קודן לאוטו בפעם הראשונה זוהי העובדה הפשוטה שהם שוכחים את הקוד. ויחד עם זאת, פעמים רבות ממליצים שלא לרשום את הקוד, בטח שלא על מפתחות הרכב, משום שכך לא תהיה שום בעיה לשלוף את המפתחות ולבצע גנבה שקטה ביותר.

עצות של מנעולן בנוגע להתקנה של קודן לאוטו

ניתן לרשום את הקוד של הרכב במקום שהינו מרוחק מהמפתחות של הרכב עצמו, למשל לשים במגרה במקום העבודה שלכם, או במקום חבוי יחסית בבית. עם זאת, במידה וקרה ששכחתם את הקוד, מומלץ שלא לנסות “לנחש” אותו, משום שלאחר כמה ניסיונות שגויים מתרחשת נעילה אוטומאטית שאותה קשה יותר להסיר מאשר להחליף את הקוד. כך או כך לא יהיה מנוס מלהזמין שירות של איש מקצוע על מנת לאתחל קודן לאוטו, לכן כדאי לנסות ולחשוב על דרך להחדיר את צירוף המספרים לראש. אך אל דאגה, לאחר שמקלידים אותו מספיק פעמים, היד זוכרת אותו בעצמה ואתם מקישים אותו באופן אוטומאטי.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: