לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

קודנים לרכב

קודנים לרכב

קודנים לרכב

קודנים לרכב הם עניין שלא ניתן להסתדר בלעדיו, היות וכל חברת ביטוח דורשת מבעל הרכב להתקין קודן ברכבו. ישנם סוגים שונים של קודנים, ברמות מיגון שונות ובטווח מחירים רחב. ככל ששווי הרכב גבוה יותר, או שהוא נחשב למועדף על גנבים, כך חברת הביטוח תדרוש התקנה של קודן מתוחכם יותר. המטרה של הקודן היא לעכב את הגנבים, ובכך להפוך את גניבת הרכב למשימה קשה יותר לביצוע. בעבר האזעקה שימשה כאמצעי הרתעה עיקרי, אך בשל המטרד הרב שהיא גורמת לסביבה, הוחלט ברכבים החדשים לוותר על התקנה ולהסתפק בקודונים משוכללים שמצליחים לסכל כל פריצה לרכב.

כמה דברים שחשוב שתדעו לגבי קודונים לרכב

ראשית כל, חשוב לציין כי קודונים לרכב צריך להתקין אך ורק אצל בעלי מקצוע מיומנים ומקצועיים. כמו בכל תחום אחר, גם כאן חשוב להקפיד על התקנה איכותית כדי למנוע בעיות בהמשך. כמו כן, יש לקחת בחשבון שכמו כל חלק אחר ברכב, גם הקודן מתבלה עם הזמן. שימוש יום יומי מביא עם הזמן לבלאי, לכן חשוב להחליף את לוח המקשים אחת לכמה שנים. אם אתם נתקלים בקושי בלחיצה, כנראה שהמגעים בעיתים והגיע הזמן להחליף את לוח המקשים. אם תתעצלו ותדחו את העניין, אתם עלולים לגלות את עצמכם תקועים עם הרכב באמצע שום מקום ללא יכולת להתניע. לכן עדיף לחסוך את עוגמת הנפש והוצאות החילוץ, ופשוט לטפל בתקלה בזמן. לפעמים הגומייה של הקודן עושה בעיות, במקרה כזה החלפה לגומייה חדשה ואיכותית תפתור את הבעיה, והקודן יתפקד כמו חדש. עניין נוסף ששווה לשים עליו את הדעת הוא מיקום התקנת הקודן. המבנה הפנימי של הרכב שונה מדגם לדגם, לכן מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע בנוגע למיקום ההתקנה האופטימלי. מיקום נכון יקל עליכם את התנעת הרכב, ובכך יאפשר לכם חוויית נהיגה רגועה ונינוחה יותר.

לסיכום, קודונים לרכב מגיעים במגוון סוגים וברמות מיגון שונות. כל אחד צריך לבחור את הקודן שמתאים לו, מבחינת תקציב וצורך. חשוב להיוועץ עם איש מקצוע לגבי מיקום ההתקנה ולוודא שההתקנה נעשית כראוי.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: