לעקוב אחרינו:

צור קשר
052-288-288-7

מסביב לשעון

מנעולן ולדימיר

מנעולן באזור גוש דן - תוך 20 דקות אצלך!

קודנית לרכב

קודנית לרכב

קודנית לרכב

התופעה של הזנת קוד ברכב לפני ההתנעה זוהי מציאות המוכרת והמקובלת על כולנו. אך כמו כל דבר אחר, הכל ברור ופשוט עד לרגע שבו משהו מתחיל להסתבך. מדובר במצבים לא נעימים שיכולים להתרחש בכל מקום, גם מתחת לבית, או במהלך נסיעה למקום מרוחק, בחופשה או בשיא העבודה כשהרכב שלכם הוא צורך קיומי וחשוב מאוד לפרנסה שלכם. על מנת לתפקד בצורה טוב במצבים אלה, יש למצוא איש מקצוע שיהיה זמין לעזור לכם בכל עת. אילו תקלות או בעיות יכולות להתרחש בהקשר ל התקנת קודנית לרכב או תחזוקה של קודנית לרכב?

ניתוק קודנית לרכב-מומלץ או לא?

לעיתים מתרחש מצב שבו הבעלים מעוניין להסיר את המכשיר מהרכב. באופן תיאורטי, מנעולן רכב יבצע משימה זו בקלות וללא שום בעיה. אך בפועל, מדובר בפעולה לא מומלצת, בעיקר משום שחברות ביטוח רבות מתעקשות על התקנה של פריט בטיחות זה ובלעדיו הפוליסה מאבדת את תוקפה.

במקרים אחרים נהגים מעוניינים בביצוע שדרוג קודנית לרכב לקבלת מראה אסתטי יותר, תפעול נוח יותר, כפתורים יפים יותר וכו’. בסף הכל, לא חייבים לחכות עד לרגע שבו המכשיר יפסיק יעבוד ברגע הכי לא מתאים על מנת לבצע החלפה ושדרוג שיאפשרו לכם לנסוע ברוגע ולהיות שקטים בנוגע לבטיחות האוטו.

מצבי חירום בהקשר של קודנית לרכב

במקרים מסוימים אין מנוס מהזמנת מנעולן הפועל בתחום הרכב על מנת לבצע שחרור, אתחול, שינוי קוד, החלפה או תיקון של הקודנית בגלל שחיקה של הקודמת, או עקב העובדה שבעל הרכב שכח את הקוד ולא מצא אותו רשום בשום מקום. מדובר בבעיות די נפוצות, ופניה לאיש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר בתחום זה יכולה לפתור את הבעיה במהירות.

עם זאת, חשוב מאוד למצוא את האדם שניתן לסמוך עליו לא רק בביצוע העבודה עצמה, אלא גם בתיעוד מותאם שלה, על מנת שניתן יהיה להגיש תיעוד זה גם לחברת הביטוח ולקבל את ההחזרים הרצויים. השורה התחתונה, על מנת לבצע את העבודות בנושא קודנית לרכב בצורה הטובה ביותר, יש לפנות למנעולן שהוכיחו את עצמם, בעלי המלצות חמות מאנשים שונים ושגם נמצא במיקום גיאוגרפי קרוב אליכם.

ולדימיר היה המנעולן השלישי שהתקשרתי אליו. יש לי רכב פולקסווגן, ושני אחרים לא הצליחו לעשות כלום בכמה שעות. ולדימיר הגיע ופתח את הרכב תוך 20 דקות!

אלכסיי, רמת גן

ולדימיר הנו מנעולן בעל ידי זהב, אשר הצליח לפרוץ מנעולים מסובכים בעסק שלי

מרק, פ"ת

    השם שלך (חובה)

    טלפון שלך: (חובה)

    לעקוב אחרינו: